Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Toż już te głąby motocykliści zakończyli sezon. Jeden głupek się znalazł, zapewne pozdrawiał wyciągnięciem ręki drugiego matoła na komarku , ścigaczu skuterze , czy motorynce. Organy do przeszczepu będą ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo za postawę. Tępić moczymody bez litości ,do ostatniego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autorze poprzedniego komentarza,patrzac na Twoj tok myslenia to pewnie nastepnego napotkanego na drodze cykliste potraktujesz jako widmo i przygrzmocisz w niego,bo juz sezon zamkneli?Moze pomysl,a potem komentuj i uwazaj sie za KIEROWCE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK MAŁO TYCH PROMILÓW MIAŁ. POWINNI ŁAPAC OD 7 PROMILÓW. JA REGULARNIE MAM POWYŻEJ 5 PROMILÓW - ŚMIGAM NA SWOIM ROWERKU DO ROBOTY I Z ROBOTY. MAM TYLKO JEDEN PROBLEM. JAK SIĘ OBUDZĘ RANO NIGDY NIE PAMIETAM GDZIE ZOSTAWIŁEM ROWERE - CZY KOŁO POSTERUNKU POLICJI, CZY U JADZKI KOŁO SKLEPU. JADZKA SIE DOBRZE PUSZCZA - LEPIJ JAK MOJA STARA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...