Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyznał jej miłość przez sklepowy megafon. Nietypowe oświadczyny w supermarkecie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 lutego 2018 r. o 19:03 Powrót do artykułu
A czy już jest zamknięty w Abramowicach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież on dużo starszy od niej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zła foczka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie pokazowe oświadczyny rodem z USA. Pokazali na kilku filmikach i teraz każdy stara się jak może, aby światu oznajmiać tę swoją miłość. Ciekawe jak trwałą :).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosne. Już samo to byłoby powodem do powiedzenia NIE. Im prymitywniejszy człowiek tym bardziej chce się wyróżnić. Ciekawe, ile nad tym myslał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyparł ją do muru... w hipermarkecie tyle ludzi, przez megafon poszło, jeszcze na VHSie utrwalił to "musiała" się zgodzić.. :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepszego miejsca już nie mógł znaleźć. Widać zakłopotanie kobiety, szkoda jej bo poniekąd też została skompromitowana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy rozwód też będzie w ten sposób wyglądał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zazdrośnikom żal dupę ściska i krytykują. Wszystkiego najlepszego dla obojga!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łysy i gruby...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd tragedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien ją zapiąć jak się schyla po kurczaka do lodówki oczywiście w supermarkecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pajacowanie. I tak się jej znudzisz za 15 lat... stwierdzi, że "brak jej emocji w związku"....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Powinien ją zapiąć jak się schyla po kurczaka do lodówki oczywiście w supermarkecie
 ...pojechałeś. Zapiąć to sobie można rozporek. Wcale sie nie dziwę kobietom, że są zawiedzione, jak trafiają na takich prymitywów jak ty. Zapnij się w w worku i nie wychódź....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona mu mówi wzrokiem, "Ździsiek, kuźwa przestań, wstań do jasnej cholery... ale obciach"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny facet. Z takim nie będą się nudzić. Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jednak, nie było tak, ale spodziewałam się, że to będzie denne, a nie było... Bo wyznawanie uczuć, powinno być w bardziej warunkach sprzyjających, z dala od ludzi itd. To było raczej widowiskowe, ale przyznam, uśmiechnęłam się bo to wydawało się szczere. Teraz wszystko robi się pod publikę, mniej dla siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i pięknie. Nie każdy by się odważył na podobne oświadczyny. U mnie podobnie wyglądały, bo wśród ludzi były. Kamil oświadczył mi się jak obchodziliśmy naszą 4 rocznicę związku, akurat byliśmy wtedy w tunelu aerodynamicznym w Lesznie. Uczucie nie do opisania.. Krzyknęłam tak i rzuciłam sie na niego. Były brawa gratulację. mimo że ludzie nas nie znali a ściskali, mówili miłe słowa. Super wspominam ten moment
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja uwazam ze to nie ma znaczenia gdzie co i jak się  lubią  to nic tego nie zmieni i zawsze do wszsytkiego trzeba podchodzic pozytywnie a nie ze jakas siara czy cos a pies to trącał ja jak by Ona takie cos zrobila to nic bym z tego nie robil akurat taki pomysl i tyle ... a czy dobry czy zly to akurat najmniej istotne  tego wszystkiego ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...