Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wzrosną opłaty za wodę i ścieki. Już wiadomo o ile

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 maja 2017 r. o 08:15 Powrót do artykułu
macie to swoje kuźwa 500+, a co z tymi co nie dostają 500+, winni płacić o 20 zł mniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to może podnieść tylko tym co biorą wszelkie bony typu 500+ i inne zapomogi a nie pracują bo ja robił nie będę na życiowych nierobów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze trochę jako osoba samotna nie dam rady udźwignąć tych wszystkich opłat. A nikt mi przecież nie da jak tym co nie pracują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wprowadzanie wód opadowych i roztopowych do środowiska? A skąd wziął się deszcz i śnieg, nie ze środowiska? To może "środowisko" za odśnieżanie podwórka mi zapłaci skoro ja mam płacić za odprowadzoną z niego wodę? Tego nawet mistrz Bareja by nie wymyślił...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tylko, że w kieszeniach mi tak nie rosnie jak te wasze opłaty co roku. 500+ nie dostaję....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
jeszcze trochę jako osoba samotna nie dam rady udźwignąć tych wszystkich opłat. A nikt mi przecież nie da jak tym co nie pracują
 niktogo to nie obchodzi, jak ktoś nie jest  w stanie pieprzyć się i rodzić dla pisowców jest zbędnym balastem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby komuna przez 70 lat nie niszczyła Polski, wszystkim żyłoby się lepiej. Dziękujcie za to koderastom, chłopkom spod zielonej koniczynki i nowośmiesznym komuchom poprzebieranym w różne nazwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...