Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wzrosną opłaty za wodę i ścieki. Już wiadomo o ile

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 maja 2017 o 08:15 Powrót do artykułu
macie to swoje kuźwa 500+, a co z tymi co nie dostają 500+, winni płacić o 20 zł mniej
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to może podnieść tylko tym co biorą wszelkie bony typu 500+ i inne zapomogi a nie pracują bo ja robił nie będę na życiowych nierobów
0
jeszcze trochę jako osoba samotna nie dam rady udźwignąć tych wszystkich opłat. A nikt mi przecież nie da jak tym co nie pracują
0
Wprowadzanie wód opadowych i roztopowych do środowiska? A skąd wziął się deszcz i śnieg, nie ze środowiska? To może "środowisko" za odśnieżanie podwórka mi zapłaci skoro ja mam płacić za odprowadzoną z niego wodę? Tego nawet mistrz Bareja by nie wymyślił...
0
Szkoda tylko, że w kieszeniach mi tak nie rosnie jak te wasze opłaty co roku. 500+ nie dostaję....
0
undefined napisał:
jeszcze trochę jako osoba samotna nie dam rady udźwignąć tych wszystkich opłat. A nikt mi przecież nie da jak tym co nie pracują
 niktogo to nie obchodzi, jak ktoś nie jest  w stanie pieprzyć się i rodzić dla pisowców jest zbędnym balastem
0
Gdyby komuna przez 70 lat nie niszczyła Polski, wszystkim żyłoby się lepiej. Dziękujcie za to koderastom, chłopkom spod zielonej koniczynki i nowośmiesznym komuchom poprzebieranym w różne nazwy.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: