Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

X Factor finał: Gienek Loska zwycięzcą

Utworzony przez kolo, 5 czerwca 2011 r. o 21:52 Powrót do artykułu
A ten pan co wygral to byl w stanie po spozyciu,???? na to wygladalo oczy metne wzrok w kosmos jakis gosc falszywy,,,nie wierze w jego postanowienia ze nie pije.byl jest i bedzie.AA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten alkoholik wygral lal pojdzie w tango....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Gienek. Ma facet talent. Wyglądało mi to na niedosłuch.Kimkolwiek jest to dla mnie przede wszystkim utalentowanym człowiekiem.Cieszę się bardzo z jego zwycięstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzi nie można oceniać po ich przeszłości, trzeba patrzeć na to co robia teraz.A po za tym każdy z nas też nie jest idealny. Chciałam tylko zwrócić uwagę, że przez cały program był sobą! nie uległ tej całej komercji, sodówka nie uderzyła mu do głowy (jak to widać po innych) nie interesuje go żaden lans. Strasznie mi się podobało, gdy zaraz po ogłoszeniu wyników, poszedł do muzyków i podał im rękę, nikt z innych by tego nie zrobił, jest w nim taka otwartość i prostota, on nawet nie prosił o głosy. Brawo Gienek!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polakom gratuluję dobrego smaku Alkoholik i transwestyta.... Adzie życzę wszystkiego najlepszego i mam nadzieję, że zrobi największą karierę z nich wszystkich, bo ma mega talent. Ze wszystkiego cieszę się, że nie wygrał szpak...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ja bym polemizował co do tematu że nie dął się komercji. przecież startował do mam talent i nie chciał tam podpisac papierów że wrazie jak wygra czy coś to że będzie tam jakoś wykorzystywany i poddany jakby nie było w pewnym sensie komercji. a tu prosze nagle pojawia się w Xfactor przecież tu jest to samo. zabrakło mu kasy czy cos tylko takie stwierdzenia się nasuwają. gość może i ma głoś ale wygląda jak ćpun z wylanym na głowe wiaderkiem wody. imogę sie założyć że nie usłyszymy o nim za wiele szybko minie. nie wykożysta tej szansy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie można przekreślać człowieka i w ten sposób oceniać.Co do szansy to myślę,że wykoRZysta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://praca.nf.pl/?pwid=9e0cdc0bc45f4c469acac89f2972f2e0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż w końcu właściwa osoba na właściwym miejscu. Normalny facet po przejściach i artysta. Ma swój styl i dobrze. Ada miała ładny głos i większą skalę, ale jeszcze musi się nauczyć dużo - pewnie byłaby artystką jednej płyty jakby Cygan jej napisał "jajecznicę 2" jak Ali Janosz. Szpak jest nieokreślony- nawet swojej seksualności nie potrafi określić, przebieranki przestają zaskakiwać dosyć szybko- Michał Wiśniewski to przerobił, a głosu Szpak nie ma zbyt dobrego, nie wiadomo jaką muzykę lubi - bo nic takiego w rocku nie pokazał. Raczej chyba jest stylem bliżej Scissor Sister niż klasyki polskiej sceny muzycznej lub rockowych zespołów. Same ciuchy nie wystarczą- jeśli osobowość to ciuchy i przebieranki, współczuję Majce- jeśli to ma być "jedna z osobowości show-biznesu". Jaki artysta taki show biznes. Dobrze, że Gienek wygrał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze ze wygaral,sama na niego glosowalam,znam go i wiem ze zasluzyl,owszem Michal spiewa zajebiscie..i tyle nic wiecej,zas Ada no coz fajnie spiewa nic poza tym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...