Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

X Factor: Michał Szpak wyrasta na faworyta (wideo)

Utworzony przez ppp, 25 kwietnia 2011 r. o 16:26 Powrót do artykułu
Dziwak z tego chlopca to fakt ,ale ma chlopczyna prawdziwy talent.Michalku zycze Ci SZCZESCIA....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem Michał powinien wygrać ten program! A ludzie którzy Go obrażają sami są dziwakami itp.! Chłopak ma zajebisty głos. Co z tego że ma inny styl niż każdy koleś?! Przynajmniej ma sposób na Siebie, a co taki zwyczajny koleś jest taki jak wszyscy. Po zatym po co na niego głosujecie jak on jest "idiotą" ?! Jak byście tak myśleli to Go już nie byłoby w X-Factor ! Pozdrawiam i głosuję na Ciebie Michał!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał jestes świetny.Nawet nie wiesz jak dużo radości dajesz ludziom.Twój głos jest niesamowity-muzykoterapia w Twoim chłopcze wykonaniu jest niesamowita.śpiewaj i walcz a wygrasz napewno. Uwielbiam Ciebie i podziwiam za to ,że w dzisiejszym dziwnym pełnym zakłamania świecie potrafisz być sobą-mam 54 lata jestem matką i wiem,że to że tak jest to zasługa Twojego domu ,gdzie pozwalają Ci na to żebyś mógł się realizować. Super ,że jestes sobą .Rób tak dalej.Szybko wydawaj płytę -kupię wszystkie które nagrasz .Tylko na Boga bądź zawsze sobą i nie zwariuj w tym zwariowanym świecie artystycznym-Wierzę w Ciebie chłopczei z całego serca życzę powodzenia i radości .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dla mnie to oburzające że telewizja promuje takie ''coś'' ni to chłop ni to baba! Ohyda i jeszcze raz ohyda! Oby żadne dziecko nie brało z takiego czegoś przykładu. Ale widać teraz w modzie tolerancja i promowanie homo nie wiadomo co i we łbach im się przewraca i tyle.
Jak masz powyżej 70 lat to nie zabieraj glosu, jesli mniej to nie dorastasz mu do pięt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drugie miejsce Michała to również sukces.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
talenciarsko-niepozwol się zmarnowac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmiech napisał:
To jest Podkarpacka tandeta, ubrana w kolorowe szmatki, baba chłop! Nie ma żadnych szans, bo pod imag i to głupim ukrywa totalnie denny śpiew na jedno kopyto! SPADOWKA SZPAK! DNO I CWANIACTWO!
e nie -BO DO TEGO JEST NIEZBEDNY TALENT ,KTOREGO TOBIE BRAK ! WIEDZMA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fan Gienka napisał:
Drugie miejsce Michała to również sukces.
zgadzam sie -to też sukces-TYM WIEKRZY iż MICHAL JEST PIERWSZY W KOLEJCE DO SUKCESU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ppp napisał:
cio>>>>ta
OJ JOJ JOI JOOOOOI-czyżby to pisał maŁY ludzik bez swojej osobowości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcecie lepiej poznać Michała Szpaka i zadać mu pytanie, na które odpowie w wywiadzie ? Trafiłam na na forum artystyczne, gdzie możecie pytać o co tylko chcecie,a Wasz idol odpowie już niebawem http://artystyczne.edusiec.pl/Michal-Szpak-odpowie-na-Twoje-pytania Ja już wysłałam swoje pytanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuba Wojewódzki i michał szpak to spoko goście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...