Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

XIV LO w Lublinie

Utworzony przez Pln, 16 listopada 2011 r. o 22:16
Cześć! Co myslicie o XIV LO w Lublinie. Jaka jest atmosfera, jaki poziom nauczania? Co też myślicie o klasie wojskowej? Może polecacie inne szkoły? Dodam, że się uczę dobrze. Moja średnia jest zawsze z wyróżnieniem(czerwony pasek na świadectwie)mam oceny z humanistycznych przedmiotów same 5, gorzej z przyrodniczymi 4,3. wf 6. Testy próbne piszę przeciętnie. Uzyskuje więcej niż połowę punktów na każdym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIe polecam ci tej szkoły ziomek, tragedia! Sam ją skończyłem Atmosfera nieciekawa, a poziom nauczania to już w ogóle - część nauczycieli odesłałbym do psychiatry zamiast do pracy z młodzieżą, a jeśli dobrze się uczysz to już totalnie odpuść te szkołę, bo to jedna z najgorszych w lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram - chójowa szkoła, kumpel do niej chodził
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Równierz nie polecam, to najsłabsze liceum w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...