Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

XIV LO w Lublinie

Utworzony przez Pln, 16 listopada 2011 o 22:16
Cześć! Co myslicie o XIV LO w Lublinie. Jaka jest atmosfera, jaki poziom nauczania? Co też myślicie o klasie wojskowej? Może polecacie inne szkoły? Dodam, że się uczę dobrze. Moja średnia jest zawsze z wyróżnieniem(czerwony pasek na świadectwie)mam oceny z humanistycznych przedmiotów same 5, gorzej z przyrodniczymi 4,3. wf 6. Testy próbne piszę przeciętnie. Uzyskuje więcej niż połowę punktów na każdym
Zaloguj się, aby oddać głos
0
NIe polecam ci tej szkoły ziomek, tragedia! Sam ją skończyłem Atmosfera nieciekawa, a poziom nauczania to już w ogóle - część nauczycieli odesłałbym do psychiatry zamiast do pracy z młodzieżą, a jeśli dobrze się uczysz to już totalnie odpuść te szkołę, bo to jedna z najgorszych w lublinie.
0
Popieram - chójowa szkoła, kumpel do niej chodził
0
Równierz nie polecam, to najsłabsze liceum w Lublinie
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: