Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

You Can Dance: Siłą ściągneli ze sceny lubliniankę (wideo)

Utworzony przez Jarosław ale nie ten, 10 marca 2011 r. o 18:01 Powrót do artykułu
CHCIAŁ SIĘ POPISAĆ I UDAĆ ŻE JEST GWIAZDĄ TELEWIZYJNĄ NICZYM DODA A TAK NAPRAWDĘ JEST BEZ MÓZGIEM TYLKO WSTYD PRZYNIOSŁA CAŁEMU LUBLINOWI KINGA RUSIN JEJ DOBRZE POWIEDZIAŁA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przegladam komentarze, ale nikt nie zwrocil uwagi. Radosna tworczosc w Dzienniku nadal kwitnie " I to ją nie przekonało"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Że tak powiem, że tak powiem, ŻENADA!!!!! Skąd ona się wzięła???? Ja pie.....!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaska23 napisał:
to że arogancko i głupio się zachowywała to jedno... ale od ludzi w takim wieku nie spodziewalam sie uslyszec takich chamskich odzywek. w szczegolnosci od geja. kim on jest ? bo ja go kojarze tylko z tego ze rozglasnia ze jest gejem !? tolerancji zabraklo? ode mnie wymuszaja tolerancje a dziewczyne ktora ma zryty beret traktuja jak smiecia? nie nawidze obludy, zaklamanego tvn, badziewiastych programow ktore robia mlodym ludziom siano z mozgu . precz z homo..!!
Michał Piróg jest mistrzem w komentarzach i niesamowicie trafia w sedno, sama bym lepiej nie potrafiła odpowiedzieć komuś tak chamskiemu i pustemu jak ta lalunia. I bycie gejem nie ma tu nic do rzeczy ani tolerancja, sama jestem przeciwna tolerancji głupoty!!!!! i o to tu chodziło! a Ty najwyraźniej ani najmądrzejsza, oni tolerancyjna, ani błyskotliwa nie jesteś..chyba jakaś taka pusta i głupia chyba, bym rzekła.. proszę, teraz już wiesz??: Michał Piróg (ur. 28 maja 1979 w Kielcach) – polski tancerz, choreograf, prezenter, aktor amator, reporter. Urodził się w Kielcach w rodzinie o korzeniach żydowskich[1]. Absolwent III Liceum Ogólnokształcącego im. C.K. Norwida w Kielcach, uczęszczał do klasy o profilu humanistyczno-teatralnym. Studiował filozofię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Instruktor w Autorskiej Szkole Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Olsztynie. Nauczyciel na wielu prestiżowych warsztatach tanecznych i aktorskich organizowanych przez sceny teatrów muzycznych, teatrów tańca oraz szkół musicalowych. Jako tancerz pracuje w technikach: jazz, modern jazz, afro jazz, taniec współczesny, funky jazz, broadway jazz. Współpracował z teatrami w Polsce, Francji, Belgii i Szwajcarii. Jest członkiem Gminy Wyznaniowej Żydowskiej w Warszawie[2]. Jest jednym z inicjatorów projektu "Horn Dance Project" w studiu Free Art Fusion. Projekt to tzw. dwuletnia szkoła dla zawodowych tancerzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
że tak powiem to panienka miała nadzieję że skandalem furorę zrobi, ale ciała Dody to ona nie ma i nie poszło że tak powiem po myśli. Do "bohaterki" : wstydz się przed całym miastem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
0:30 słycha strzały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu puściutka panienka i raczej nie udaje.... muszą i tacy ludzie być dla urozmaicenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaska23 napisał:
To, że nie wiesz, jakie zawodowe sukcesy odnieśli członkowie jury, wskazuje tylko na brak twojego obycia kulturalnego. Ludzie nie są 'kimś' wtedy, gdy o nich słyszy kaska23 - to działa wręcz w drugą stronę. Tak więc cały twój gniewny post jest wyłącznie przykładem trollowania internetowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czepili się dziewczyny jak mokra koszula żopy i tyle. POdobnie jak GWno Kaczorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karolina napisał:
Michał Piróg jest mistrzem w komentarzach i niesamowicie trafia w sedno, sama bym lepiej nie potrafiła odpowiedzieć komuś tak chamskiemu i pustemu jak ta lalunia. I bycie gejem nie ma tu nic do rzeczy ani tolerancja, sama jestem przeciwna tolerancji głupoty!!!!! i o to tu chodziło! a Ty najwyraźniej ani najmądrzejsza, oni tolerancyjna, ani błyskotliwa nie jesteś..chyba jakaś taka pusta i głupia chyba, bym rzekła.. proszę, teraz już wiesz??: Michał Piróg (ur. 28 maja 1979 w Kielcach) – polski tancerz, choreograf, prezenter, aktor amator, reporter. Urodził się w Kielcach w rodzinie o korzeniach żydowskich[1]. Absolwent III Liceum Ogólnokształcącego im. C.K. Norwida w Kielcach, uczęszczał do klasy o profilu humanistyczno-teatralnym. Studiował filozofię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Instruktor w Autorskiej Szkole Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Olsztynie. Nauczyciel na wielu prestiżowych warsztatach tanecznych i aktorskich organizowanych przez sceny teatrów muzycznych, teatrów tańca oraz szkół musicalowych. Jako tancerz pracuje w technikach: jazz, modern jazz, afro jazz, taniec współczesny, funky jazz, broadway jazz. Współpracował z teatrami w Polsce, Francji, Belgii i Szwajcarii. Jest członkiem Gminy Wyznaniowej Żydowskiej w Warszawie[2]. Jest jednym z inicjatorów projektu "Horn Dance Project" w studiu Free Art Fusion. Projekt to tzw. dwuletnia szkoła dla zawodowych tancerzy.
Moniek chwalą "naś". Ty Hajka mnie a ja Was. Wg carskiej Ochrany nasi starsi bracia mają taką od wieków zasadę:" gdziekolwiek jesteś pamiętaj, że Twoją ojczyzną jest Izrael i działaj zawsze dla jego dobra". Po 1968 wielu "nasich" ministrów wygonionych z POlszy osiedliło się w UE i tam pisało takie dzieła:"Jak rozkładałem polską gospodarkę". Niektórzy ppPO "zwycięskich" wyborach w 1989r wrócili do POlszy i widać Ich w środkach masowego przekazu, bankach, kolejnych "rzundach" itp. Wiedza to nie tylko Wikipedia ale także i szare życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zależy co dla kogo jest kultura , dla mnie wymachiwanie rekami i udawanie paralizu na stojąco wogole nie jest ani pociągające ani inspirujące. taniec? wielkie mi cos, zaden talent ani dar od Boga. wystraczy spedzic chwile czasu i bede rownie dobrze tanczyc jak ci "najlepsi". zalosne ze ludzi takie rzeczy ineteresuja. z tanczenia czlowieku nie wyzyjesz. a ten wyklad na temat piroga mnie nie rusza. jest milion w polsce zdolniejszych i madrzejszych z wiekszymi osiagnieciami. tylko ze taka jest roznica ze nie pchaja sie do tv i sie nie zaprzedaja. przeciez w tym programie nic nie jest autentyczne nawet te walki miedzy jurorami, slysza glos w sluchwace w uchu zrobcie zadyme bo nudno. nie bede sie tu wywodzic. jak ktos chce tracic czas i pieniadze na probach dajac zarobic takim cwaniakom ze szkol tanecznych i zamiast naprawde sie ksztalcic, zdowbywac doswiadczenie to prosze bardzo mniejsza konkurencja na rynku. tylko powiedz mi jak bedziesz miala dziecko rodzine to z czego ty ich wyzywisz z wymachiwania pupa na scenie. watpie. zycie jest brutalne. zero tolerancji dla homo. nikt nie bedzie mi wmawial ze dwoch panow sie obmacujacych to cos normlanego. the end
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
srulek napisał:
Moniek chwalą "naś". Ty Hajka mnie a ja Was. Wg carskiej Ochrany nasi starsi bracia mają taką od wieków zasadę:" gdziekolwiek jesteś pamiętaj, że Twoją ojczyzną jest Izrael i działaj zawsze dla jego dobra". Po 1968 wielu "nasich" ministrów wygonionych z POlszy osiedliło się w UE i tam pisało takie dzieła:"Jak rozkładałem polską gospodarkę". Niektórzy ppPO "zwycięskich" wyborach w 1989r wrócili do POlszy i widać Ich w środkach masowego przekazu, bankach, kolejnych "rzundach" itp. Wiedza to nie tylko Wikipedia ale także i szare życie.
pier***nij się w łeb koleś - nic się nie stanie. Mózg zdechł już dawno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stąd napisał:
pier***nij się w łeb koleś - nic się nie stanie. Mózg zdechł już dawno.
łoj ktos sie tu poczul urazony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"strata dla sfery tanecznej" - hahahahahahaha :D:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystartowali z tą ochroną jak z armatą do myszki. Wstyd. Przecież dziewczyna nie była agresywna, nie dała jurorom po gębach. Tańczyła według swojego konceptu i przyjęła styl zachowania taki, jaki u innych jest powszechnie akceptowany. Jako Lublinianka, nie czuję się skompromitowana występem tej młodej damy. Może dlatego, że nie mam zaściankowych kompleksów. Poza tym, nie wiem sama, jak bym się zachowała, gdyby po chamsku wyrzucano mnie ze sceny. Ta pani była na scenie zaproszonym gościem i należało ją potraktować jak gościa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Telewizja jest żałosna, ale ludzie którzy ją oglądają bardziej. Wypaczony system wartości. Zeitgeist. Dziękuję za uwagę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadumana napisał:
Wystartowali z tą ochroną jak z armatą do myszki. Wstyd. Przecież dziewczyna nie była agresywna, nie dała jurorom po gębach. Tańczyła według swojego konceptu i przyjęła styl zachowania taki, jaki u innych jest powszechnie akceptowany. Jako Lublinianka, nie czuję się skompromitowana występem tej młodej damy. Może dlatego, że nie mam zaściankowych kompleksów. Poza tym, nie wiem sama, jak bym się zachowała, gdyby po chamsku wyrzucano mnie ze sceny. Ta pani była na scenie zaproszonym gościem i należało ją potraktować jak gościa.
...agresywna nie była ale stanowczo miała nierówno pod sufitem. Generalnie jednak jaki zaścianek takie panny. Nie dziwi nic... chociaż przez pewien czas zastanawiałem się jak blisko do tego kosmo skoro takie istoty mogą dojechać do Lublina autobusem :-\
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypowiada się jak Doda, a Dodę show biznes kocha:) o co tu chodzi? a swoja drogą porażka i brak pokory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIECH ONA NAJPIERW POJEDZIE DO ABRAMOWIC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale tragedia! Dobrzy ludzie - niech ktoś kupi tej osobie lusterko, albo lepiej lustro! Czy ona przez dwadzieścia kilka lat nie widziała się w lustrze???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...