Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Z Facebooka Magdaleny Gąsior-Marek znikają komentarze

Utworzony przez rydzyk, 28 stycznia 2011 r. o 11:58
coraz lepiej...Bukietowa cenzuruje internet...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kogo obchodzi ta kobierta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z TŁUMACZENIA PANI POSEŁ WYNIKA, ŻE BIUREM KIERUJĄ ASYSTENCI A ONA JEST FIGURANTKĄ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A miało być tak pięknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak by nie było ważniejszych spraw do nagłośnienia, uczepiliście się Pani Poseł i tyle. Żal mi Was.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest żadne usprawiedliwienie , jeżeli daje się komuś pełnomocnictwo to nie można winy zwalić na tego , kto to wykonuje , odpowiedzialność zawsze ponosi osoba w imieniu której czynności są wykonywane . Tak czy inaczej ale to Pani jest sprawcą wykasowania wszystkich wpisów . Zamiast przeprosić to stara się Pani zwalić winę na pracownika . Jeżeli takie jest podejście Pani jako Posła to wcale się nie dziwię ,że została pani tym delegatem wręczającym kwiaty ,pewnie to miała być nagroda za odstąpienie przez Rząd od budowy drogi do Lublina .Brawo Pani POSEŁ tak trzymać a niedługo zatrze się granica na Bugu i sąsiednie tereny na wschód od Wisły nie będą się niczym różniły .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bukietowa to kłamczucha. Jak już wspominałem- w kolejnych wyborach zabraknie Janusza na 1 miejscu, to się skończy posłowanie. Czaruś nie pomoże, poza tym ona podobno ma męża (który chyba nie wie jak posłanka zdobywa poparcie).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedena wdepnie niechcący, druga włazi na siłę. Jeden nazywa to promowaniem się, inny lizusostwem... Ta kobieta sama nie wie co dobre dla lubelszczyzny, ale wie co dobre dla niej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój. Głupi Facebook i już problem. A dziewczyna ma głowę na karku i na pewno wykonuje swoją pracę dobrze (w odróżnieniu od większości, którzy czytują tę żałosną gazetkę).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znacie dziewczyny, a takimi głupimi komentarzami możecie zrobić jej krzywdę. Czasami robi coś co trzeba, a nie koniecznie się chce. Dziewczyna robi dużo dla Lubelszczyzny i jest bardzo mądrą kobietą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto w ogole na te durne babiszcze glosował ? Wpisywać się ! : .................................................................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on napisał:
Dajcie spokój. Głupi Facebook i już problem. A dziewczyna ma głowę na karku i na pewno wykonuje swoją pracę dobrze (w odróżnieniu od większości, którzy czytują tę żałosną gazetkę).
A Ty "on" to tatuś jesteś ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popisowiec napisał:
Nie znacie dziewczyny, a takimi głupimi komentarzami możecie zrobić jej krzywdę. Czasami robi coś co trzeba, a nie koniecznie się chce. Dziewczyna robi dużo dla Lubelszczyzny i jest bardzo mądrą kobietą.
"popisowiec", na Twoją głupotę to ustawy nie ma ! Członek rodziny ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na C(c)iebie "mosquito" to pewnie nikt by nie głosował. Żal mi C(c)iebie człowieku - chociaż na C(c)iebie to i człowiek to zbyt górnolotne określenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on napisał:
Na C(c)iebie "mosquito" to pewnie nikt by nie głosował. Żal mi C(c)iebie człowieku - chociaż na C(c)iebie to i człowiek to zbyt górnolotne określenie.
dopsze bo na złodzieja się nie nadaję !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten blog to porażka, moje komentarze zazwyczaj merytoryczne i polemiczne w ogóle się nie pojawiają, a jak już to ta mądra pani podwładna pod różnymi pseudonimami próbuje je dyskontować. Brak tam też rzeczowej polemiki, pani poseł nie raczy odpowiadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pablo napisał:
ten blog to porażka, moje komentarze zazwyczaj merytoryczne i polemiczne w ogóle się nie pojawiają, a jak już to ta mądra pani podwładna pod różnymi pseudonimami próbuje je dyskontować. Brak tam też rzeczowej polemiki, pani poseł nie raczy odpowiadać.
Zauważyłem to samo ale w myśl art. 104 ust. 1 Konst. RP wszystko jest w porządku. Po wyborze poseł może się wypiąć na elektorat. Durny zresztą bo go wybrał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacy wyborcy taka poslanka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale na pół rozumnego idealnie się Pan, Panie "mosquito" nadajesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on napisał:
Ale na pół rozumnego idealnie się Pan, Panie "mosquito" nadajesz
[s][/s] Dobrze "on" bo taka opinia akurat od Ciebie mi pochlebia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...