Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Za duże grupy, za mało godzin: Szkoła języków nie nauczy

Utworzony przez irena, 12 października 2011 r. o 19:52 Powrót do artykułu
zamiast lekcji religii ,której zajęcia powinny odbywać się poza szkołą niech to będą języki obce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problemem nie jest mała liczba godzin tylko nieuctwo młodzieży.Słówek nie nauczysz się na lekcji. Chcesz trenować języki - rozmawiaj na skype z ludzmi z innych krajów, a nauczysz się szybciej niż w jakiejś szkole językowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Ireno, nieuctwo swoją drogą, ja pomimo największych chęci nauczenia się języka, bez szkoły językowej nic bym się nie nauczyła. Rozmawiać wolę z nativem albo lektorem na kursie a nie z jakimś obcym człowiekiem na skypie... bo niby o czym i po co ;| Nie chciałabym żeby moje dziecko rozmawiało sobie z jakimiś obcokrajowcami wieczorami przez internet ;| różne historie słyszałam o takich znajomościach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...