Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabił się, bo nie mał poczucie winy

Utworzony przez olo, 11 listopada 2009 r. o 16:38
pan psycholog za dużo je a za mało czyta. Zaś ktoś od składu tekstu niech przeczyta jaki piekny tytuł złozył, sam bedzie zachwycony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego ty wymagasz od dziennikarzyn. Prawdziwi dziennikarze juz dawno wyjechali z Lublina. Ci co zostali to miernoty, które ledwo co składają zadania po Polskiemu... A po co korekta, to są koszta, word sprawdzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
pan psycholog za dużo je a za mało czyta. Zaś ktoś od składu tekstu niech przeczyta jaki piekny tytuł złozył, sam bedzie zachwycony.
Psycholog to z niego jest bardzo dobry, ale fakt niedługo do dowodu osobistego będą go robisz obiektywem szerokokątnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prokuratura ma na tym polu duże zasługi, zgnębili człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek został ewidentnie zaszczuty. Sformułowania w stylu "katastrofa w ruchu lądowym", to pewna przesada. Ostatecznie nikt nie zginął i tego się należało trzymać. Ukarać go przykładnie i uniemożliwić na przyszłość wsiadanie za kierownicę, ale nie obciążać tak okrutnie. Czy komuś teraz nie jest wstyd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś widział stronę tego gościa ? 1. włacz wyszukiwarkę 2. wpisz jego imie i nazwisko 3. to chyba żart http://hektor.umcs.lublin.pl/~isiudem/ Nie będe krytykował psychiatrów bo są dziwni ale ten szczególnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie psychiatra, tylko psycholog - różnica spora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewela napisał:
to nie psychiatra, tylko psycholog - różnica spora
no ale tez dziwak sama przyznaj Akurat podoba mi się nie powiem.Ta jego hipnotyczne spojrzenie Dobra przekonałaś mnie ma u mnie Okejke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyważona napisał:
Człowiek został ewidentnie zaszczuty. Sformułowania w stylu "katastrofa w ruchu lądowym", to pewna przesada. Ostatecznie nikt nie zginął i tego się należało trzymać. Ukarać go przykładnie i uniemożliwić na przyszłość wsiadanie za kierownicę, ale nie obciążać tak okrutnie. Czy komuś teraz nie jest wstyd?
Raczej nie zepsuje mu to kolacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe jak by się czuł ten znawca gdy by wszystkie newsy w tv i portalach zaczynały się od informacji o nim a dziennikarze dostawali zgodę na wywiady nawet w areszcie .czy wytrzymał by taką presję. do tej tragedii dołożyli się dziennikarze prokuratorzy i pracownicy aresztu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1/POLICJA NIE ZASTOSOWAŁA PROCEDUR I PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚĆ. JAK ŻOŁNIERZA ZAMYKANO DO ARESZTU NA KILKA DNI ZABIERANO PAS I SZNURÓWKI. 2/ PO SAMOBÓJSTWIE W CELI MINISTER SPRAWIEDLIWOŚCI PODAŁ SIĘ DO DYMISJI, A TERAZ? 3/ POLSCY KATOLICY(MIŁUJĄCY BLIŹNIEGO) WRESZCIE USATYSFAKCJONKWANI A REDAKTORZY MIEDIALNI MIELI SWEGO NEWSA!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GRUBCIO napisał:
1/POLICJA NIE ZASTOSOWAŁA PROCEDUR I PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚĆ. JAK ŻOŁNIERZA ZAMYKANO DO ARESZTU NA KILKA DNI ZABIERANO PAS I SZNURÓWKI. 2/ PO SAMOBÓJSTWIE W CELI MINISTER SPRAWIEDLIWOŚCI PODAŁ SIĘ DO DYMISJI, A TERAZ? 3/ POLSCY KATOLICY(MIŁUJĄCY BLIŹNIEGO) WRESZCIE USATYSFAKCJONKWANI A REDAKTORZY MIEDIALNI MIELI SWEGO NEWSA!!!!!!!!!
Policja nie zastosowała procedur? Po pierwsze nie był w areszcie policyjnym tylko w Areszcie Śledczym.I taka jest różnica że w tym policyjnym zabiera się wszystko na czym można się powiesić a w Śledczym nie zabiera się.Bo są takie przepisy które tego zabraniają w śledczym.W końcu siedzą tam "niewinni" i mają więcej praw.Nawet gdyby nie miał sznurówek to by sie powiesił np na podartym na paski kocu,prześcieradle,nogawce od spodni itp. A teraz powiem Ci że taki człowiek to dla mnie zwykły "chwast",niebezpieczny dla innych ludzi i nie ma celu żałować takiego.To co zrobił to najrozsądniejsze wyjście-społeczeństwo będzie ponosiło koszty leczenia ofiar wypadku za Twoje i moje pieniądze z podatku i składek ubezpieczenia OC pojazdów.Cieszy mnie że jego nie bedziemy musieli utrzymywać przez długie lata odsiadki więziennej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VIP napisał:
Czego ty wymagasz od dziennikarzyn. Prawdziwi dziennikarze juz dawno wyjechali z Lublina. Ci co zostali to miernoty, które ledwo co składają zadania po Polskiemu... A po co korekta, to są koszta, word sprawdzi.
Szanowny Internauto! WORD to nazwa własna i powinna być pisana wersalikami. Do nauki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyważona napisał:
Człowiek został ewidentnie zaszczuty. Sformułowania w stylu "katastrofa w ruchu lądowym", to pewna przesada. Ostatecznie nikt nie zginął i tego się należało trzymać. Ukarać go przykładnie i uniemożliwić na przyszłość wsiadanie za kierownicę, ale nie obciążać tak okrutnie. Czy komuś teraz nie jest wstyd?
A zna ktoś sposób uniemożliwienia opojowi prowadzenia pojazdu? Inny niż obcięcie obu rąk? Prawo jazdy zabrano mu przecież za wcześniejszy wypadek w którym zabił pasażera. Też po pijanemu. Miał stały zwyczaj prowadzenia po pijanemu. To teraz niby co? Pogrozić paluszkiem i powiedzieć: "a ty brzydki, nie wolno tak robić ? ". To, że tym razem z dziesiątki żadne nie zgineło to szczęśliwy przypadek. Nie powód do łagodniejszej oceny mordercy za kierownicą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbyslew napisał:
Policja nie zastosowała procedur? Po pierwsze nie był w areszcie policyjnym tylko w Areszcie Śledczym.I taka jest różnica że w tym policyjnym zabiera się wszystko na czym można się powiesić a w Śledczym nie zabiera się.Bo są takie przepisy które tego zabraniają w śledczym.W końcu siedzą tam "niewinni" i mają więcej praw.Nawet gdyby nie miał sznurówek to by sie powiesił np na podartym na paski kocu,prześcieradle,nogawce od spodni itp. A teraz powiem Ci że taki człowiek to dla mnie zwykły "chwast",niebezpieczny dla innych ludzi i nie ma celu żałować takiego.To co zrobił to najrozsądniejsze wyjście-społeczeństwo będzie ponosiło koszty leczenia ofiar wypadku za Twoje i moje pieniądze z podatku i składek ubezpieczenia OC pojazdów.Cieszy mnie że jego nie bedziemy musieli utrzymywać przez długie lata odsiadki więziennej.
POTĘPIAM CZYN , ALE NIE POTĘPIAM CZŁOWIEKA.I nie uważam że powinien być zlinczowany. osądzic ukarać , ale nie linczować. A sznurówki i inne po oświadczeniu że "nie chciałby żyć można było zawsze zabrać i nie zostawiać samego.To tylko słaby człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...