Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabrał pieniądze i zostawił otwarty sklep. Bo nie pasowały mu godziny pracy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 stycznia 2018 r. o 13:51 Powrót do artykułu
Czy wy wiecie, czy nie wiecie, że debile są na świecie? Jak najbardziej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie popełnił przestępstwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Jakie popełnił przestępstwo?
 Tak na szybko, to przywłaszczenie, ale głowy nie dam, czy nie kradzież. Za mało danych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypłacił sobie premię noworoczną, skoro pracodawca zapomniał ;) Teraz rezydenci też tak biorą i nikt nie psioczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjął butelkę alkoholu o wartości 1000zl? Nie wiedziałem, że takie drogie flaszki w takich monopolach sprzedają? Kto to kuźwa kupuje? Wyżłopać tysiaka? A potem to wyszczać? Nie no....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za małe są kary w Polsce dla złodzieji. Sama prowadzę sklep i pracownik okradł mnie na 14 tys. ! Ubezpieczyciel stwierdził że to było przywłaszczenie a nie kradzież, a z racji tego że miał alimenty i komorników pieniędzy nie odzyskam ! I jak tu nie wziąsc sprawy w swoje ręce i wymierzać samemu sprawiedliwość ?? Jeśli mam być szczera mam głęboko w d..ie te ich ustawy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...