Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
szkoda młodego życia ale 50 na godzinę to on raczej nie jechał
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ciekawe czy ty jezdzisz 50 na godzine, zwlaszcza na niezabudowanym
0
i tu cię zaskoczę - szanuję życie moje i mojej rodziny i jeżdżę zgodnie z przepisami , czasami ciężko jak jadę w długą trasę, ale życie ma się tylko jedno
0
Nawet jak i by miał 200 to ta kobieta zawiniła
0
To byl sebastian???? ..
0
Powinni babę ukarać dla przykładu!!!Wymusiła pierszeństwo i zginął młody człowiek.Jak dalej żyć ze świadomością że się kogoś zabiło??? :angry:
0
Zginął człowiek to tragedia dla jego bliskich. Kobieta też pewnie przeżywa traumę. Jednak z całym szacunkiem dla zmarłego i jego bliskich to mam niemal pewność że On sam też nie pozostaje bez winy w tym wypadku... Jestem niemal pewny że zgodnie z przepisami to On się nie poruszał...
0
Serdeczne kondolencje rodzinie Sergiusza. [*] spieszmy się kochać ludzi,tak szybko odchodzą [*]
0
Zginął, bo pewnie za wolno jechał. Współczuję rodzinie zabitego, ale też tej kobiecie. Gdyby jechał 50 km/h czy nawet 70 km/h to z pewnością by żył.
0
wieczny odpoczynek
0
wspanialy kolega czlowiek,zawsze pmocny usmiechniety zyczliwy takim cie pamietam spoczywaj w pokoju
0
WSPÓŁCZUCIE DLA RODZICÓW. SZKODA MŁODEGO ŻYCIA................
0
PAŃSTWU SWATOWSKIM SERDECZNIE WSPÓŁCZUJĘ
0
Niestety motocyklista ktory zginal, rzadko kiedy jadac przez tą miejscowosc jechal przepisowo...
0
ZAWSZE POGODNY A JEDNA CHWILA I GO JUŻ NIEMA WYRAZY WSPÓŁCZUCIA DLA RODZINY SWATOWSKICH SPOCZYWAJ W POKOJU
0
a ta pinda jechala przepisowo
0
Nie dał szans sobie na hamowanie i kobiecie na bezpieczne dokończenie manewru rozpoczętego zanim idiota nadjechał z zawrotną prędkością.
0
odszedl mlody pelen zycia i dobroci fajny czlowiek z duza energia taka pozytywna najszczersze kondolencje dla rodzicow i braci
0
Powinni babę ukarać dla przykładu!!!Wymusiła pierszeństwo i zginął młody człowiek.Jak dalej żyć ze świadomością że się kogoś zabiło??? :angry:
Nie dał szans sobie na hamowanie i kobiecie na bezpieczne dokończenie manewru rozpoczętego zanim idiota nadjechał z zawrotną prędkością.
0
Witam poszukuje rodziny poszkodowanego a.kozak.88@wp.pl
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: