Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaćma atakuje młodych

Utworzony przez Edyta, 5 września 2011 o 20:39 Powrót do artykułu
Taaa, genialnie prosty zabieg...może dziennikarz by się pokusił o sprawdzenie ile trzeba czekać na ten bajecznie prosty zabieg? Już donoszę...szpital w Puławach 2 lata, klinika w Nałęczowie 5 lat, wiem na pewno bo tam dzwoniłam, klinika na Chmielnej podobno 2015. Dziwię się ludziom, że decydują się na tak długie oczekiwanie. Ja zadzwoniłam do NFZ i tam uzyskałam informacje, gdzie się najkrócej czeka. Dzięki temu mój tatuś będzie miał zabieg w grudniu
Zaloguj się, aby oddać głos
0
operacje zaćmy (katarakty): ******oftex-opole.pl
0
teraz , od pewnego czasu jest możliwośc pojechania na zabieg usunięcia zaćmy np w czechach w klinice lexum oraz w Niemczech w klinice optegra , zabiegi wykonywane sa w ramach dyrektywy transgranicznej , czyli NFZ musi zwrócić koszt operacji . Poza tym po przejściu badań kwalifikacyjnych w klinice okulistycznej czy to w krakowie czy szczecinie ( w klinice optegra) , nie czeka się na zabieg 2 lata , czy rok  tylko od 2 do 3 tygodni ;)
0
super ze są takie możlwiosci. myslalam że tylko do czech ale widzę ze bliżej będę mieć do berlina! 
0
no ze szczecina do berlina jedziesz tylko 2h i to niecałe ;) niestety tak jest z,e zaćma coraz częsciej atakuje młode osoby. mi akurat zalezy na korekcie wady wzroku . zreszta znalazłam coś bardzo ciekawego na grouponie optegry ***s://***groupon.pl/deals/optegra-10  ;)
0
no wlasnie widziałam że jest taka możliwość! ale ja np mam bliżej do ostravy! fajnie że są te dwie lokalizacje!
0
Mój tata miał zaćmę i nie chcieliśmy tyle czekać na operację w Polsce, dlatego zabieg wykonaliśmy w Czechach. Wszystkie formalności załatwiliśmy w Polsce, zabieg mimo że nie odbywa się u nas jest refundowany przez NFZ. Korzystaliśmy z One Day Clinic z Wrocławia.
0
No ja wlasnei z moją mamą będę jechać do Lexum do czech! cieszę sie ze zakwalifikowała się , koszt nei jest duży no i nie czeka w kolejce! moim zdaniem super sprawa!
0
Moja babcia była na operacji w Czechach, zabieg robiła przez One Day Clinic. Jest bardzo zadowolona. Ważne, że szybko załatwiła sprawę - w Polsce miała termin za 3 lata.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: