Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaczęła rodzić w samochodzie. Do szpitala w policyjnej eskorcie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 sierpnia 2017 o 11:07 Powrót do artykułu
widziałem ich na obywatelskiej i od razu pomyślałem, że jadą z jakąś awaryjną sytuacją, brawa dla Policjantów :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wielkie brawa dla Policjantów!!!
0
Brawo policjanci, to potrzebniejsze niż asysta macierewicza lub broszki!
0
jak do robienia dzieci to nie wzywał policjantów, a odejście wód płodowych nie oznacza od razu porodu
0
Szkoda ci bo to nie ty mniałeś okazję "zrobić" te dzieci? IDIOTA.
0
Policja ostatnio łapie punkty!Tu kobieta na poród,7letni chłopak z Wadowic na przeszczep nerki do centrum! Wreszcie błyszczą z tej dobrej strony!Brawo Policja !Tak trzymać!
0
Bo to wszystko przez tego Błaszczaka, za Tuska to była służba, nawet przyświecili pod ruską ambasadą!
0
bo za komuny chorych zabierały karetki na sygnale i nie potrzebna była policja do pomocy, a teraz lekarzowi za ogrodzenie szpitala nie można wyjść i udzielić pomocy bo procedury tego zakazują
0
Brawo Policjanci, tak trzymać.
0
wystarczy nie krasc, nie mordowac , nie gwalcic a sluzyc i chronic i juz spoleczenstwo was zaczynac lubiec i szanowc. dobra zmiana. brawo dla policjantow.mijalem was na kunickiego. powodzenia.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: