Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zadłużenie PKP spłacą polscy kierowcy

Utworzony przez ASNTYKOLO, 4 marca 2010 o 13:51
SYTUACJA I HISTORIA PKP NADAWŁABY SIE NA PRACE DOKTORSKIE I WYBICIE W KARIERZE DLA WIELU PROKURATORÓW, SĘDZIÓW, W MATERII JAK MOŻNA DOBRZE KRAŚĆ (VIDE KOLEJNE ZARZĄDY),OBSADZAC STOŁKI Z KLUCZA PARTJYNEGO I NIE PONOSIĆ ZA TO ŻADNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI..WIELU PANÓW KTÓRZY NADAL SIEDZĄ NA STOŁKACH W PKP, SKACZE ZE STOŁKA NA STOŁEK ROZWALAJĄC KOLJENE FIRMY TEGO KOLEJOWEGO MOLOCHA..OCZYWISCIE MAFIA POLITYKÓW MA JEDEN ŚRODEK NA ZMYCIE TYCH POMYJ ,WYCIAGANIE KASY PUBLICZNEJ!!...TERAZ Z FUDNUSZU DROGOWEGO, CO JEST WYJĄTKOWYM CYNIZMEM OBECNEGO RZĄDU!!NIESTETY SWÓJ SWOJEGO NIE RUSZY!!TAKA KARYGODNA ZASADA OD LAT PANUJE W POLSKIM ŻYCIU BIZNESOWO-POLITYCZNYM!!!!NIE LICZMY NA DOBRE DROGI W TYM P...KRAJU ANI W 2012 ANI NIE WIADOMO KIEDY!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie ma na swiecie takiej sily i mocy, ktora poradzilaby sobie z ta banda nierobow, brudasow, nieudacznikow i pasozytow. W tej firmie prawdopodobnie nie pracuje ani jedna osoba posiadajaca wiedze ekonomiczna w stopniu podstawowym! Brudasy tylko umieja strajkowac, protestowac, utyskiwac i szukac winnych obecnej sytuacji wszedzie, tylko nie u siebie samych!
0
Dlaczego mam płacić na utrzymanie stada nierobów i bandy działaczy z 16 związków kolejarskich. Niech ich wezmą na utrzymanie bracia Koguty przecież tyle lat dorabiali się i robili kariery jako związkowcy. Kiedyś korzystałem z PKP a dziś nie dość że likwidują pociągi to w tych co pozostały strach jechać , brudno i niebezpiecznie.
0
PKP zużywa sporo paliwa za które płaci tak samo jak i użytkownicy dróg. Lokomotywa spalinowa spala trochę więcej niż np. autobus czy TIR.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: