Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zadyma przed kopalnią JSW. Policja użyła broni gładkolufowej (wideo)

Utworzony przez ewelina, 4 lutego 2015 o 10:21
Chyba już najwyższy czas by Państwo zareagowało właściwie na bandę nierobów  domagających się  płacenia za nic ! A kto ma dokładać do was  ! może tak ktoś by zadał pytanie !  odpowiadam ja nie wyrażam zgody płacić za pseudo-związkowców co podpuszczają ludzi bo wtedy w nieskończoność będą zarabiać fortuny !!!!!!!!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chyba już najwyższy czas by Państwo zareagowało właściwie na bandę nierobów  domagających się  płacenia za nic ! A kto ma dokładać do was  ! może tak ktoś by zadał pytanie !  odpowiadam ja nie wyrażam zgody płacić za pseudo-związkowców co podpuszczają ludzi bo wtedy w nieskończoność będą zarabiać fortuny !!!!!!!!!!!!!!!!
O czym ty piszesz komunistyczna świnio !!  należy im właśnie zrobić 89 rok,raz sierpem a raz młotem w tą komunistyczno-konfidencką hołotę.
0
Komunistyczne bydło,cała ta czerwona POlszewia wyniszcza rolnictwo,górnictwo,cały przemysł,cały naród już od siedmiu lat,totalny wyzysk tej żydokomuny,dlaczego dopiero teraz Polacy się obudzili !
0
Co ta suka Smoleńska wyprawia teraz z rolnikami,górnikami,z nami wszystkimi ? gasi POżary dolewając benzyny?
0
Barania głowo !!!!!!!  nie będzie nigdy dobrze gdy na czterech górników przypada jeden prezes !!!  czyja to wina że gumofilce i POjeby szukają ciągle ciepłych i bardzo intratnych POsadek i stołków dla swoich,i to musi być od 80 do 100 patoli miesięcznie.Chcieli ,czerwone sQrwysyny to będą mieli swój Donieck  w Jastrzębiu !!!!  robimy to dla dobra twojego,naszego i wszystkich rodaków.
0
Problem tkwi w niekontrolowanym imporcie węgla ze wschodu,co rujnuje nasz rynek.W sukurs temu idzie nasz władza ,która podnosi opłaty z tytułu wydobycia.Doszło już do absurdu,bo wiecej wynoszą opłaty niż koszt wydobycia.Węgiel ze wschodu tym partyznckim sposobem stał się bardzo konkurencyjny.A może kiedyś wcześniej Pawlak podpisał jakąś umoę na węgiel,bo jeśli Rosjanie wprowadzili embargo na żywność to i nasz władza powinna wprowadzić embargo na węgiel,a nie likwidować miejsca pracy.Czy oby tutaj nie za dużo oszustwa? coś mi źle to wygląda,a to jest typowe dla hazardzistów/PO/i gumo filcowych/ZSL/!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: