Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
1. Z pomocy MOPR nie korzystała, a więc nie ma jej zapewne z przyczyn innych, niż finansowe. 2. Jakie jest jej zadłużenie w bankach? 3. Umówiła się z TYPEM lub przypadkowo napatoczył się jej znajomy TYP. Nie można mówić, że zrobił swoje. To jest niedopuszczalne, tak jak niedopuszczalne jest mówienie i wyśpiewywanie, że Wąsiaty zrobił swoje. Ale faktem jest, że ONI robią swoje z ich punktu widzenia. RP jest ICH kolonią. ONI, tak mówił Janek (J23). ONI nie przegrali. Żądam porównania!!!! Żądam danych porównawczych. Czy u NICH też tak często giną ludzie? Jakie są korzyści z tak dużej liczby psychologów habilitowanych? Nie jest możliwe, aby przy każdym był ochroniarz przez 24h na dobę. A może lepiej nikogo nie szukać i tym samym uaktywnić ludzi oraz przyzwolić im bez konsekwencji na zabicie każdego TYPA w przypadku udowodnienia mu winy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Z pomocy MOPR nie korzystała, a więc nie ma jej zapewne z przyczyn innych, niż finansowe. 2. Jakie jest jej zadłużenie w bankach? 3. Umówiła się z TYPEM lub przypadkowo napatoczył się jej znajomy TYP. Nie można mówić, że zrobił swoje. To jest niedopuszczalne, tak jak niedopuszczalne jest mówienie i wyśpiewywanie, że Wąsiaty zrobił swoje. Ale faktem jest, że ONI robią swoje z ich punktu widzenia. RP jest ICH kolonią. ONI, tak mówił Janek (J23). ONI nie przegrali. Żądam porównania!!!! Żądam danych porównawczych. Czy u NICH też tak często giną ludzie? Jakie są korzyści z tak dużej liczby psychologów habilitowanych? Nie jest możliwe, aby przy każdym był ochroniarz przez 24h na dobę. A może lepiej nikogo nie szukać i tym samym uaktywnić ludzi oraz przyzwolić im bez konsekwencji na zabicie każdego TYPA w przypadku udowodnienia mu winy.
O czym ty w ogóle  piszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do TYPA. Jest napisane o tym, że jesteś niewolnikiem RFN. Zrozumiałes?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do TYPA. A o czym ty napisałeś, w m.j. bękarcie szatana ze spodkundlonego miotu paraprzypadkowego. Nakryj się cwelu sobą samym czyli swoim kindybałem i nie oddychaj!!!! A teraaz pierdol się ciotozmazie i przestań rżnąć swoich najblizszych, w tym malenkie dzieci. Ty antypolska kurwo!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do TYPA. Kto tu pierwszy podskoczył? W m.j. bydlaku!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do TYPA. Zamiast napisać. Chłopie lub człowieku, masz problem. Czy mogę Ci w jakiś sposób pomóc? Zrobię to, bo nie boję się nikogo, tym bardziej, że chodzi raczej o dążenie do uczciwego rozstrzygnięcia Twoich problemów, problemów, które w istocie są generalnie problemem polskim. Tego nie napisałeś. Tylko sprowokowałeś. I przy tym Ciebie tu nikt nie zna. Nie szukam problemu. Szukam pomocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"oczy: normalne" to naprawdę dokładny opis zaginionej. hejterzy odpiszą "przeciez masz zdjęcie to widzisz jakie ma oczy" widzę, że są jasne. czyli jasne- normalne, ciemne- nienormalne :D? kto to pisze w ogóle ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do TYPA. Zamiast napisać. Chłopie lub człowieku, masz problem. Czy mogę Ci w jakiś sposób pomóc? Zrobię to, bo nie boję się nikogo, tym bardziej, że chodzi raczej o dążenie do uczciwego rozstrzygnięcia Twoich problemów, problemów, które w istocie są generalnie problemem polskim. Tego nie napisałeś. Tylko sprowokowałeś. I przy tym Ciebie tu nikt nie zna. Nie szukam problemu. Szukam pomocy.
Do poradni zdrowia  psychicznego nie trzeba mieć skierowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do TYPA. Kto tu pierwszy podskoczył? W m.j. bydlaku!!!!
Do poradni zdrowia psychicznego nie trzeba skierowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do TYPA. A o czym ty napisałeś, w m.j. bękarcie szatana ze spodkundlonego miotu paraprzypadkowego. Nakryj się cwelu sobą samym czyli swoim kindybałem i nie oddychaj!!!! A teraaz pier*** się ciotozmazie i przestań rżnąć swoich najblizszych, w tym malenkie dzieci. Ty antypolska ku***!!!!
Do poradni zdrowia psychicznego nie trzeba skierowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do TYPA. Jest napisane o tym, że jesteś niewolnikiem RFN. Zrozumiałes?
Do poradni zdrowia psychicznego nie trzeba skierowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ! Mam nadzieje ze dziewczyna zrobiła sobie dluzszybko urlop.Przeszukajcie kolegów, koleżanki ,cześć rodziny .Nigdy nie można brać pod uwagę czarny scenariusz! !!!!!!Trzeba sprawdzić szpitale może zaslabla ,trzeba szukać z każdej strony to nie nastolatka aby uciekała z domu .Powodzenia trzymam kciuki!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecyduj się psie, czy jestes TYP (bo tak się przedstawił ów typek) czy jesteś "mundek" z małej litery? Będziesz miał spierdolone klepicho i masz to jak w banku. Zrozumiałes? Oznacza to, że będziesz leczony psychiatrycznie. Problem polega jedynie na tym, że jeśli nie będziesz tego świadomy, to nie będziesz świadomy kary. A tego bym nie chciał. Wobec tego spiempierdampalampaj. I tak jesteś debilem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
31 lat życia w rodzinie wiąże. Wydaje się, że wobec tego, po dotarciu na miejsce ucieczki powinna dać znać rodzinie o sobie. Tak się jeszcze nie stało. Skoro sprawa jest nagłośniona, to dobrze byłoby wiedzieć, jaką wartość miał samochód? Wygląda na to, że wiecej, niż 2 tysiące PLN. Jak zwykle chodzi o potencjalnych świadków zdarzenia. Nie dysponuję wizjami Jackowskiego. Brak śladów walki w samochodzie i wokół. Uważam, że niektóre wpisy nie są jałowe. Na pewno są bacznie czytane. W międzyczasie takich spraw przybywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, czy wy macie chociaż trochę rozumu? Zaginęła młoda kobieta, a tutaj komenty jak z psychiatryka. Jeśli macie jakieś istotne informacje, to piszcie. Jeśli chcecie  tylko trollować to odpuście sobie: rodzina z pewnością odchodzi od zmysłów i szuka jakiegokolwiek śladu, więc czyta takie komentarze: postawcie się na miejscu bliskich. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, czy wy macie chociaż trochę rozumu? Zaginęła młoda kobieta, a tutaj komenty jak z psychiatryka. Jeśli macie jakieś istotne informacje, to piszcie. Jeśli chcecie  tylko trollować to odpuście sobie: rodzina z pewnością odchodzi od zmysłów i szuka jakiegokolwiek śladu, więc czyta takie komentarze: postawcie się na miejscu bliskich. 
Rzeczywiście tak być powinno jak sugerujesz. Świadek raczej tu się nie wpisze, chyba, że z kawiarenki internetowej, o ile jeszcze takowe istnieją. Nie ma kobiety. Co wiesz więcej ode mnie na ten temat? Zapewne obaj nie wiemy nic, co realnie pomogłoby w tej sprawie. Dlaczego zaginęła? Mamy jakieś przypadki? Ona jest zupełnie niewinna i ... . Ona jest współwinna i ... .  Ona jest winna i jest to jej decyzja. To jest mój wpis: <<31 lat życia w rodzinie wiąże. Wydaje się, że wobec tego, po dotarciu na miejsce ucieczki powinna dać znać rodzinie o sobie. Tak się jeszcze nie stało. Skoro sprawa jest nagłośniona, to dobrze byłoby wiedzieć, jaką wartość miał samochód? Wygląda na to, że wiecej, niż 2 tysiące PLN. Jak zwykle chodzi o potencjalnych świadków zdarzenia. Nie dysponuję wizjami Jackowskiego. Brak śladów walki w samochodzie i wokół. Uważam, że niektóre wpisy nie są jałowe. Na pewno są bacznie czytane. W międzyczasie takich spraw przybywa.>> Jestem jednym z największych ludzi w historii ludzkości, zrozumiałeś? Niestety nie jestem jasnowidzem. Czy masz świadomość, ile ludzi zaginionych przybywa w RP w ciągu jednej godziny? Zgoda, tu jest mowa o konkretnym zdarzeniu. Zaczynamy. Dlaczego jest ten problem? Dlaczego nie mam zamiaru się zabić? Bo mam klepicho z wyższej półki. Dlaczego nie mam zamiaru zabić kogokolwiek? Bo mam klepicho z wyższej półki. Jeśli ona jest niewinna, to kto spaprał klepicha winnym? Czy masz wagę do ustalenia win? Życzenie pomyślnego zakonczenia tej sprawy jest ważne. Nieprawdą jest, że o niej nie myślę, że nie życzę jak najlepiej jej i jej najbliższym. Dlaczego nie wszedłem na najwyższy poziom UMCS? Bo mam klepicho z wyższej półki. Twoim sekretem jest, czy jej pomogłeś. Być może pomogłeś. Nad wynikami pracowałem ponad 25 lat. Przebiłem sławą wszytkich Polaków!  Wszystkich swietcy również i noblistów. Jestem Polakiem z krwi i kości, zrozumiałeś? Nie sugeruj wypadu stąd dla mnie, bo ja zarabiam dla dziennika zupełnie naturalnie, bez żadnej umowy - słowami kluczowymi. Mnie czyta cały świat. Niech czyta i Twoje wnioski. Jednakże Twoje wnioski, jeśli nawet są twórcze, to czyta je wąska grupa specjalistów w RP lub poza RP. Ja jestem jednym z największych ludzi w całej historii ludzki. Zrozumiałeś? Prokuratura Generalna w RP o tym wie. Wiedzą to już równiez wszystkie polskie sądy, policja, służby specjalne itd.. Zatem nie prowokuj. Bądź grzeczny. Bluzganą mnie również nie przebijesz. Ale znam nie gorszych od siebie w te klocki. Konkluzja. Kto przysparza RP większy problem? Ja, czy zaginiony z własnej woli? Ja, czy porwany? Dlaczego ludziom się we łbach 3,14r/li ? Wiesz? Ja wiem, bo mam w swoim sercu Boga.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście tak być powinno jak sugerujesz. Świadek raczej tu się nie wpisze, chyba, że z kawiarenki internetowej, o ile jeszcze takowe istnieją. Nie ma kobiety. Co wiesz więcej ode mnie na ten temat? Zapewne obaj nie wiemy nic, co realnie pomogłoby w tej sprawie. Dlaczego zaginęła? Mamy jakieś przypadki? Ona jest zupełnie niewinna i ... . Ona jest współwinna i ... . Ona jest winna i jest to jej decyzja. To jest mój wpis: <<31 lat życia w rodzinie wiąże. Wydaje się, że wobec tego, po dotarciu na miejsce ucieczki powinna dać znać rodzinie o sobie. Tak się jeszcze nie stało. Skoro sprawa jest nagłośniona, to dobrze byłoby wiedzieć, jaką wartość miał samochód? Wygląda na to, że wiecej, niż 2 tysiące PLN. Jak zwykle chodzi o potencjalnych świadków zdarzenia. Nie dysponuję wizjami Jackowskiego. Brak śladów walki w samochodzie i wokół. Uważam, że niektóre wpisy nie są jałowe. Na pewno są bacznie czytane. W międzyczasie takich spraw przybywa.>> Jestem jednym z największych ludzi w historii ludzkości, zrozumiałeś? Niestety nie jestem jasnowidzem. Czy masz świadomość, ile ludzi zaginionych przybywa w RP w ciągu jednej godziny? Zgoda, tu jest mowa o konkretnym zdarzeniu. Zaczynamy. Dlaczego jest ten problem? Dlaczego nie mam zamiaru się zabić? Bo mam klepicho z wyższej półki. Dlaczego nie mam zamiaru zabić kogokolwiek? Bo mam klepicho z wyższej półki. Jeśli ona jest niewinna, to kto spaprał klepicha winnym? Czy masz wagę do ustalenia win? Życzenie pomyślnego zakonczenia tej sprawy jest ważne. Nieprawdą jest, że o niej nie myślę, że nie życzę jak najlepiej jej i jej najbliższym. Dlaczego nie wszedłem na najwyższy poziom UMCS? Bo mam klepicho z wyższej półki. Twoim sekretem jest, czy jej pomogłeś. Być może pomogłeś. Nad wynikami pracowałem ponad 25 lat. Przebiłem sławą wszytkich Polaków! Wszystkich swietcy również i noblistów. Jestem Polakiem z krwi i kości, zrozumiałeś? Nie sugeruj wypadu stąd dla mnie, bo ja zarabiam dla dziennika zupełnie naturalnie, bez żadnej umowy - słowami kluczowymi. Mnie czyta cały świat. Niech czyta i Twoje wnioski. Jednakże Twoje wnioski, jeśli nawet są twórcze, to czyta je wąska grupa specjalistów w RP lub poza RP. Ja jestem jednym z największych ludzi w całej historii ludzki. Zrozumiałeś? Prokuratura Generalna w RP o tym wie. Wiedzą to już równiez wszystkie polskie sądy, policja, służby specjalne itd.. Zatem nie prowokuj. Bądź grzeczny. Bluzganą mnie również nie przebijesz. Ale znam nie gorszych od siebie w te klocki. Konkluzja. Kto przysparza RP większy problem? Ja, czy zaginiony z własnej woli? Ja, czy porwany? Dlaczego ludziom się we łbach 3,14r/li ? Wiesz? Ja wiem, bo mam w swoim sercu Boga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecyduj się psie, czy jestes TYP (bo tak się przedstawił ów typek) czy jesteś "mundek" z małej litery? Będziesz miał spier***one klepicho i masz to jak w banku. Zrozumiałes? Oznacza to, że będziesz leczony psychiatrycznie. Problem polega jedynie na tym, że jeśli nie będziesz tego świadomy, to nie będziesz świadomy kary. A tego bym nie chciał. Wobec tego spiempierdampalampaj. I tak jesteś debilem.
ALE PRZYCHLAST>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ! Mam nadzieje ze dziewczyna zrobiła sobie dluzszybko urlop.Przeszukajcie kolegów, koleżanki ,cześć rodziny .Nigdy nie można brać pod uwagę czarny scenariusz! !!!!!!Trzeba sprawdzić szpitale może zaslabla ,trzeba szukać z każdej strony to nie nastolatka aby uciekała z domu .Powodzenia trzymam kciuki!!!!!!!!!
 
Witam ! Mam nadzieje ze dziewczyna zrobiła sobie dluzszybko urlop.Przeszukajcie kolegów, koleżanki ,cześć rodziny .Nigdy nie można brać pod uwagę czarny scenariusz! !!!!!!Trzeba sprawdzić szpitale może zaslabla ,trzeba szukać z każdej strony to nie nastolatka aby uciekała z domu .Powodzenia trzymam kciuki!!!!!!!!!
jaki k...a urlop w domu zostawiła 2 tyg niemowlaka jołopy jedne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LOS@ można wiedzieć czy są juz jakieś postępy w poszukiwaniach ?Ludzie skoro tam jest małe dziecko trzeba im pomóc! !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...