Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaginięcie Iwony Wieczorek: Rutkowski znalazł mężczyznę, który za nią szedł

Utworzony przez Żelazny karzeł Wasyl, 2 sierpnia 2010 o 17:47
Zastanawia mnie dlaczego nadano taki rozgłos sprawie - rocznie w Polsce znika kilkanaście tysięcy ludzi i nikt nie robi z tego powodu rabanu ... A tu ...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przez chwilę myślałem że mi się strona głosu pomorskiego wyświetliła a tu nie DW
0
Żelazny karzeł Wasyl napisał:
Zastanawia mnie dlaczego nadano taki rozgłos sprawie - rocznie w Polsce znika kilkanaście tysięcy ludzi i nikt nie robi z tego powodu rabanu ... A tu ...
Dlaczego? Co to za głupie pytanie! Rodzina na nią czeka. Jak można siedzieć cicho gdy ginie nam ktoś bliski!
0
Żelazny karzeł Wasyl napisał:
IDOTA TĘPAK DZBUK kora mózgowa jak u konia PROSTAK z internetu
0
Rutkowski lubi robic w podrobach,znowu jakiś król kiełbasy się trafił i smaruje aż miło
0
Rutkowski nikogo nie znalazł!!!!!!! Mężczyznę rozpoznali znajomi Iwony i zawiadomili policję.
0
Oczywiście, że tego faceta nie odnalazł Rutkowski tylko ci ochotnicy (znajomi dziewczyny). A tak na marginesie, to on NIE JEST DETEKTYWEM, bo nie ma prawa do wykonywania tego zawodu. Kilka słów o tym kowboju z WIKIPEDII : "W nocy z 22 na 23 lipca 2006 został zatrzymany przez funkcjonariuszy ABW, a następnie tymczasowo aresztowany w związku z podejrzeniem m.in. o pranie brudnych pieniędzy oraz poświadczanie nieprawdy. Został zwolniony w maju 2007 przy zastosowaniu innych środków zapobiegawczych. W czerwcu 2007 został skazany na karę 1,5 roku pozbawienia wolności przez sąd w Antwerpii za bezprawne zatrzymanie w tym mieście poszukiwanego Polaka. W listopadzie 2008 przed Sądem Okręgowym w Katowicach rozpoczął się jego proces karny w związku z zarzutami dotyczącymi uczestnictwa w tzw. śląskiej mafii paliwowej. W maju 2010 do Sądu Rejonowego w Bytomiu wpłynął akt oskarżenia przeciw niemu w sprawie prowadzenia bezprawnej działalności detektywistycznej " Już nie mówię o kasie wyłudzonej od Olewników (Olewnik sam to przyznał).
0
Sam dziennikarzyna napisał: "Ochotnicy patrolujący te tereny napotkali na ławce leżącego mężczyznę. Był bez butów i pod wpływem alkoholu. Jego wizerunek dokładnie odpowiadał temu, który szedł za Iwoną tamtej nieszczęsnej nocy. To bezdomny, który mieszka po lasach" zatem dlaczego dał tytuł, że coś jakiś Rutkowski znalazł. Głupek jakiś czy co?
0
Do autora tego newsa. Mógłbyś człowieku bardziej przykładać się do swojej pracy aby nie powodować powstawania plotek. tutaj link do wiadomości źródłowej z treści której nie wynika wcale to, co w "twoim artykule" http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/1,35612,8206027,Mezczyzna__ktory_szedl_za_Iwona_juz_w_rekach_policji.html
0
idol napisał:
IDOTA TĘPAK DZBUK kora mózgowa jak u konia PROSTAK z internetu
Ładnie się nam pan przedstawił przed milionami słuchaczy...
0
Rutkowski BOMBA Padł PIES Zdechł PIES
0
Niech Ona się znajdzie czekamy!
0
każdą z Nas mogło to spotkać ...mam 20lat i nie raz jak się zdenerwowałam na np. chłopaka to na pięcie odwracałam się w drugą stronę i szłam przed siebie ...na szczęście on nigdy mnie nie zostawił zawsze szedł jak nie ze mną to za mną ... ona nie miala tego szczęścia ... nikt z jej znajomych nie wpadł na to ...niestety
0
świat jest okrutny czemu jest tylu złych ludzi ...
0
Gość napisał:
każdą z Nas mogło to spotkać ...mam 20lat i nie raz jak się zdenerwowałam na np. chłopaka to na pięcie odwracałam się w drugą stronę i szłam przed siebie ...na szczęście on nigdy mnie nie zostawił zawsze szedł jak nie ze mną to za mną ... ona nie miala tego szczęścia ... nikt z jej znajomych nie wpadł na to ...niestety
Znajomi ją olali a teraz płaczą, co za hipokryzja :| Z resztą dziewczyna ładna, mało co ubrana sama idzie o 4 rano ? A co do tematu to wakacje, sezon ogórkowy i o czymś trzeba pisać ... nawet tu w Lublinie kij, że news z Pomorskiego
0
no tak, na pół goła laska nad ranem lata sama po krzakach a teraz płacz bo zaginęła, śmieszni jesteście
0
chyba pisze to osoba o strasznych kompleksach, która sama jest śmieszna. każdy ma prawo ubierać się jak mu się podoba, a że chodzą po tym świecie zboczeńcy to już nie jej wina.
0
vig napisał:
no tak, na pół goła laska nad ranem lata sama po krzakach a teraz płacz bo zaginęła, śmieszni jesteście
Słuszna uwaga, a nazywa się to naukowo wiktymologia. Czyli wpływ ofiary na popełnienie przestępstwa.
0
vig napisał:
Imbecyl!!!
0
42sd6y napisał:
Imbecyl!!!
ona a może ty?
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: