Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaginięcie Iwony Wieczorek. Zagadka rozwiązana?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 listopada 2017 r. o 12:13 Powrót do artykułu
Najgorzej że nie ma ciała w tym wszystkim. Jak by znaleźli ciało można by było ruszyć śledztwo. Mam nadzieję że ktoś wyjaśni w logiczny sposób tę zagadkową sprawę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja znalazłem nieścisłości.....po 1 sprawcą miał być kierowca gdy jego koledzy poszli po śmieci. Z reguły taka ekipa ma śmietnik co kilkaset metrów. To co robili pozostali dwaj...szli na piechotę 4 min minuty w 1 stronę by zabrać śmieci a potem z powrotem do auta biegnąc za nim? Dwa skręcił w dobrze znaną sobie drogę. Czy to była część stałej trasy odbioru śmieci? Jeśli nie to jak sprawca naklonil pozostałych 2 do zmiany trasy. Trzy kierowca to miał być sprawca. To oni z kamery widzą ciało a 1 z 2 pozostałych gości na nim siedzi i go nie widzi? Cztery Detektyw opiera się na tym że zeznania kierowcy są niespojne a 2 pozostałych spójne. To wyklucza powyższe.Jesli 3 jest za mieszanych to ciało mogło pojechać na wysypisko że śmieciami ale to raczej nie bo szybko by ktoś znalazł. Reszta się zgadza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodatkowo jeśli zakładamy wersję że ktoś przypadkowy ją napadł na tle seksualnym w takim terenie zamkniętym to musiał ukryć ciało. To jest to dobry trop lub ktoś z mieszkańców do sprawdzenia szopy piwnice zabudowania poniżej gruntu jak w ostatnim programie tvp2. Druga wersja to wywieziono do agencji ale musiałaby być obserwowana sledziona itd.Takie coś wyszło by na monitoringu że ktoś ją obserwuje wypisuje o rozkład dnia. Poza tym mówiono o kłótni na dysko i nagłym wyjściu dziewczyny. Także wersja o kimś przypadkowym bardziej pasuje. No i ten gość z ręcznikiem to niemożliwe przy tej technice żeby go nie namierzyć z satelity
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boczny tor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogo ty chcesz namierzać z satelity? Za dużo amerykanskich bajek się naoglądałeś dziecko. Możesz kogoś namierzyć jak ma nadajnik GPS. Pamiętaj o tym jak kupisz sobie auto. Policja w życiu nie znajdzie skradzojego auta. Oczywiście są zagłuszacze tychże nadajników. Jedyna nadzieja w świadkach i monitoringu. U Ruskich jeszcze mógł ktoś nagrać coś przypadkiem kamerką samochodową. Każde zdjęcie wykonane w tym dniu w okolicy powinno być przedmiotem badań policji. A teraz pomyśl. Jesteś gościem z tym ręcznikiem i wszedlyś w to bagno? Laska zniknęła, to i on może zniknąć. Obecnie mafia w Polsce jest silna. Jej członkowie chronienimsą immunitetami. Ktoś kto rozdawał miliardy w vacie jest pod szczególną ochroną mafii. Zobaczysz jak będą ginąć świadkowie PeOwskich machlojek. Teraz wyczekują odpowiedniego momentu. Powinniśmy już dawno powołać grupę Nietykalnych. Inaczej z mafią się nie wygra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie bardziej interesuje zagadka co dzieje się z pieniędzmi wpłaconymi do ZUS. Giną totalnie bez śladu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się w pełni z biurem Lampart,ponieważ Iwona była zaczepiana?cytuję wiadomość którą napisała do koleżanki; o gówno mnie zaczepiaja,tak napisała Iwona.Po za tym nagraniu ewidentnie widać twarz Iwony!Zamiast się zastanawiać to do roboty by się wzięli! !kto za tym stoi !?dlaczego Ci ludzie chodzą na wolności ?jakim prawem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...