Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaginięcie Iwony Wieczorek: Zatrzymany nie ma związku ze sprawą

Utworzony przez kamila, 3 sierpnia 2010 o 18:32
Jestem z drugiego końca Polski i śledzę losy zaginięcia Iwony przechodzą mnie ciary gdy czytam te wszystkie artykuły mam nadzieje że Iwona się znajdzie jak najszybciej cała i zdrowa.....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pan Rutkowski może dałby sobie już spokój. Dużo już było słychać o jego "wspaniałych" akcjach. Znowu jest kolejny pokrzywdzony jego działań. Prokuratura winna rozważyć zarzucenie mu nielegalnego zatrzymania i pozbawienia wolności. Za błędy też trzeba płacić. Dotyczy to również osób chcących być na siłę medialnymi. Po trupach do celu nie dojdziemy!!!
0
UBRANIE! Zauważcie że na filmie 7:06 przy wejściu 63 WSZYSTKIE osoby są ubrane jak na lipiec przystało-oprócz jednej-podejrzanego gościa z ręcznikiem...tzn.kto ubiera jeansy+koszula z DŁUGIM rękawem nad morzem w lipcu-reszta osób jeśli ma już długie spodnie to 100% krótki rękawek-nawet Ci panowie z wózkiem(chyba zbieracze puszek)...moje rozważania to:GOŚĆ z Ręcznikiem (jeśli to sprawca potencjalny) jest pracownikiem (robotnikiem!!!)w delagacji.Jedzie w Trójmiasto do pracy a nie na urlop więc nie ma odpowiednich rzeczy.Po tygodniu pracy idzie w ekipą na chlanko a nad ranem robotnicy idą sie wykąpać-(miejscowi rzadko to robią nad ranem)Gość po kąpieli nie zapina nawet dobrze paska przy spodniach oraz koszuli ale zauważa samotną dziewczyne z butami w ręku.Swoje buty oddaje kompanom i mówi że zaraz wróci - chce ją poderwać - poza domem czuje luz.Śledzi-napala sie i...sytuacja wymyka sie spod kontroli.Panika-wyrzuca ręcznik - ukrywa ciało. Jesli to on-ręcznik jest kluczowy i BOGATYNIA. Robotnik ze Śląska może???
0
Mayday napisał:
UBRANIE! Zauważcie że na filmie 7:06 przy wejściu 63 WSZYSTKIE osoby są ubrane jak na lipiec przystało-oprócz jednej-podejrzanego gościa z ręcznikiem...tzn.kto ubiera jeansy+koszula z DŁUGIM rękawem nad morzem w lipcu-reszta osób jeśli ma już długie spodnie to 100% krótki rękawek-nawet Ci panowie z wózkiem(chyba zbieracze puszek)...moje rozważania to:GOŚĆ z Ręcznikiem (jeśli to sprawca potencjalny) jest pracownikiem (robotnikiem!!!)w delagacji.Jedzie w Trójmiasto do pracy a nie na urlop więc nie ma odpowiednich rzeczy.Po tygodniu pracy idzie w ekipą na chlanko a nad ranem robotnicy idą sie wykąpać-(miejscowi rzadko to robią nad ranem)Gość po kąpieli nie zapina nawet dobrze paska przy spodniach oraz koszuli ale zauważa samotną dziewczyne z butami w ręku.Swoje buty oddaje kompanom i mówi że zaraz wróci - chce ją poderwać - poza domem czuje luz.Śledzi-napala sie i...sytuacja wymyka sie spod kontroli.Panika-wyrzuca ręcznik - ukrywa ciało. Jesli to on-ręcznik jest kluczowy i BOGATYNIA. Robotnik ze Śląska może???
brawo brawo colombo
0
Nie ma zbrodni doskonałej. Jeżeli za okrutnym porwaniem Iwony stoi jakiś psychopata to jeśli policja go nie znajdzie raczej sam na policję się nie zgłosi, ponieważ osoba taka nie ma wyrzutow sumienia przecież?cokolwiek jej zrobił nie uważa tego za ?czyn zły? .Psychopaci nie są wrażliwi na karę , lęk czy stres. Jeżeli meżczyzna ukazany na filmie jest ?mordercą? Iwony to wiele rzeczy tu nie pasuje. Znaleziony ręcznik z napisem ? Bogatynia? mógłby świadczyć o tym , że mężczyzna pochodzi z Dolnego Ślaska, ale równie dobrze może być tzw? zmyłką? dla policji żeby szukać mężczyzny w miejscu oddalonym od miejsca w którym sprawa się wydarzyła.Od razu przecież nasuwa się myśl ,że skoro ręcznik ma napis Bogatynia to jego właściciel może pochodzić z tamtego własnie rejonu Polski .Poza tym ręcznik znaleziono dopiero poźniej wiec równie dobrze ktoś mógł go podrzucić?. Poszukiwania Iwony nie przyniosły skutku?..miło że przyjaciele pomagali w poszukiwaniach,ale równie dobrze mogli zacierać np. slady. Moim zdaniem w zaginięcie Iwony zamieszana jest osoba, zamieszkała w tym samym miejscu co Iwona..może nawet ktoś kogo dobrze znała, mam nadzieje że policja dokladnie sprawdziłą z kim bawiła się Iwona i z kim rozmawiała tego wieczoru?Nie ma Iwony ?nie odnaleziono tez jej ciała a minęło tyle czasu ?wygląda na to że komuś bardzo zależało żeby Iwony nie odnaleziono... któś kto działa w afekcie zostawia mnóstwo śladów?tak mi się przynajmniej wydaje to wszystko jest bardzo podejrzane?. Wspołczuje bardzo rodzinie i wierzę , że istnieje jeszcze choc iskierka nadziei , że ta sprawa będzie miała swoje rozwiązanie.
0
Kilka razy oglądałam nagranie z monitoringu i zauważyłam niepokojący fakt. Kilka minut po tym jak dziewczyna weszła w ulicę (tj. 6.30 min filmu) wraca czwórka chłopaków, którzy odwracają głowy w stronę ulicy w którą weszła dziewczyna tak jakby coś niepokojącego się tam działo i gdyby coś zauważyli. Tylko problem w tym że nic nie reagują tylko przechodzą dalej. Należało by przede wszystkim ich przesłuchać.
0
ja też to zauważyłam, 4 kolesi wyraźnie patrzy w stronę plaży, jakby coś tam widzieli lub słyszeli:/ może Iwona dopiero szarpała się z kimś, więc uznali że to tylko sprzeczka i nie zareagowali...a co do kolesia z ręcznikiem, niby jest bardzo podobny do kogoś z słupska - nawet wiadomo jak się nazywa(wcześniej mieszkał w koszalinie ale od marca po wyjściu z izby wytrzeźwień nie kontaktował się z rodziną i obecnie mieszka w słupsku)...może jednak rodzina wie coś na jego temat, może jakiś numer telefonu, cokolwiek...takie moje sugestie małe...
0
Mayday napisał:
0
moj maz mieszka blisko i chodzi na co dzien w dzinsach, także pomysl, co wypisujesz,teoria ...raczej marna...
0
czesc wszystkim.ja bym tych 4 chlopakow przesluchala kazac policji czemu w pewnym momencie sie odwrocili razem .moze to byl ten moment z iwona ze zginela .
0
szukałi Iwonę znałałi Łukasza zaginął 4 lata temu w komentarzach GW jest taki wpis dotyczący Iwony: LINK Zobaczcie na rzepichy kolo bialego domu i okolicyIP: *.try.wideopenwest.com Gość: Joe 30.08.10, 06:50 Odpowiedz przy dzielkach i pamietajcie ...zrobila to kobieta.
0
Gość napisał:
szukałi Iwonę znałałi Łukasza zaginął 4 lata temu w komentarzach GW jest taki wpis dotyczący Iwony: LINK Zobaczcie na rzepichy kolo bialego domu i okolicyIP: *.try.wideopenwest.com Gość: Joe 30.08.10, 06:50 Odpowiedz przy dzielkach i pamietajcie ...zrobila to kobieta.
W Gazeta: LINK wpisy od sears31:Iwona jest na Rzepichy w okolicach bialego domu... na przeciwko krotszej granicy dzialek....moze w tej szopie...napewno pod dachem ................: Do Pani Wieczorek...szukajcie na ul Rzepicha...bialy dom i okolice. czy to może być dobra wiadomość ?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: