Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaglądamy do portfeli

Utworzony przez kasia, 28 stycznia 2008 r. o 15:39
Nic dziwnego że coraz więcej ludzi wyjeżdza! Jak przeżyć za 850 na rękę. Dopóki będzie takie duże bezrobocie w naszym regionie nic się nie zmieni.Warto wspomnieć tych którzy pracują znacznie więcej niż cały etat ,a w umowie jest np. pół etatu. Pamiętam jak powiedziałam nauczycielce że mąż nie może przyjść na konsultacje do szkoły bo pracuje po 12 godz. to popatrzyła na mnie jak na kosmitę i powiedziała że szkoda zdrowia a to była i tak po znajomości. Wielu ludzi nie ma powołania do wykonywania wielu zawodów a myśli tylko o korzyściach majątkowych , gdzie podziały się siłaczki i podobni do doktora Judyma! Mam taką smutną refleksję że tym którzy mieli całkiem dobrze wiedzie się coraz lepiej zwłaszcza jeśli mają silne związki zawodowe, a ci co zarabiali najniższą dalej klepią biedę i na żadną pomoc polityków nie mają co liczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie jest druga strona artykułu? gdzie są ci któzy zarabiają powyżej 1500zł ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a miało żyć się lepiej! tylko komu? wybraliście platworm to macie dobrobyt - Irlandię. obiecanki i głupawe uśmieszki wypuszczanie przestępców i walka o stołki a my na wschodzie do łopaty i do marmetu za 800 zł by żyło się lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...