Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zagłosujmy na naszych policjantów

Utworzony przez Al Capone, 8 listopada 2013 o 15:56 Powrót do artykułu
niektórzy z nich wyglądają na niezłych gangusów...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Znalazłam stronę gdzie lokalizować osoby po numerze telefonu. http://qnh.pl/e-lokalizacja  
0
Od czego zalezy miejsce w rankingu skoro niektorzy maja mniej procen glosow a sa wyzej od tych ktorzy maja ich wiecej?
0
Piech <3
0
Wies. Sami na siebie glosuja. Zenada na maxa. Wygladaja jak spod celi . Jaja sobie robice. Do roboty niech soe wezma a nie konkursy i tak wygra kto da dupy. Wiocha jak nie wiem co.
0
Niech startują na Miss Świata jak nie mają co robić ŻENUJĄCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WSTYD
0
kolejny bzdurny temat Policjant roku.DZIELNICOWY CZEGO . W mojej dzielnicy nie ma kogoś takiego ja go bynajmniej nie znam.a mieszkam na osiedlu maki.Komisariat przy ul.KUNICKIEGO.
0
a może by tak podpis do zdjęcia i lokalizcjęjednostki podać?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: