Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zagłosujmy na naszych policjantów

Utworzony przez Al Capone, 8 listopada 2013 r. o 15:56 Powrót do artykułu
niektórzy z nich wyglądają na niezłych gangusów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazłam stronę gdzie lokalizować osoby po numerze telefonu. http://qnh.pl/e-lokalizacja  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od czego zalezy miejsce w rankingu skoro niektorzy maja mniej procen glosow a sa wyzej od tych ktorzy maja ich wiecej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piech <3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wies. Sami na siebie glosuja. Zenada na maxa. Wygladaja jak spod celi . Jaja sobie robice. Do roboty niech soe wezma a nie konkursy i tak wygra kto da dupy. Wiocha jak nie wiem co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech startują na Miss Świata jak nie mają co robić ŻENUJĄCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WSTYD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejny bzdurny temat Policjant roku.DZIELNICOWY CZEGO . W mojej dzielnicy nie ma kogoś takiego ja go bynajmniej nie znam.a mieszkam na osiedlu maki.Komisariat przy ul.KUNICKIEGO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może by tak podpis do zdjęcia i lokalizcjęjednostki podać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...