Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zakaz handlu 2018. W które niedziele nie będzie można robić zakupów?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 stycznia 2018 o 10:45 Powrót do artykułu
znowu coś te piżdzielce wymyślają
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Ameryki nie odkryto. W Niemczech wolna niedziela to norma. Tam nawet nikt nie umyje auta w ten dzień. Jest ustawowy zakaz mycia auta w niedzielę. Wreszcie wraca cywilizacja do kraju.
-2
Byłem w SB ,jestem w PiS,a wy możecie mnie cmoknąć w zwis.
1
Cywilizacja azjatycka trzeba dodać ty kretynie pisowski
0
A w kościółkach będzie można gazetki sprzedawać?
1
Brawo! Czekamy na całkowity zakaz.
-1
A cy ja panie kupie scypki na odpuście?
0
A my z Jasnej Góry bedziemy mogli handlować ?
0
Lepiej niech zrobią zakaz pracy w niedziele i święta firmom korporacyjnym.
0
A my z Torunia od Lucyfera, to co z nami?
0
ku*ewstwo
2
a jak ksiądz w niedzilę odprawia msze w jakiejś intencji, za którą ma płacone to dobrze,  powinny być za darmo, nawet wielkie święta boze narodzenei albo wielkanoc odprawia też msze za które ma zapłacone
1
undefined napisał:
Ameryki nie odkryto. W Niemczech wolna niedziela to norma. Tam nawet nikt nie umyje auta w ten dzień. Jest ustawowy zakaz mycia auta w niedzielę. Wreszcie wraca cywilizacja do kraju.
 bo w niemczech więcej zarabiają i ich stać na tygodniu kupić, a ja jak w sobotę w nocy pracuję zabawiając chłopów to dopiero w niedzielę mogę te pieniądze wydać
1
Cieszy mnie skowyt koderastów. Im głośniej skowyczą, tym więcej pożytku dla Polski.
-2
Skowyt to tu jest ale pisowski jedynie. Udało sie jest dobra zmiana, powiedział osioł ściskając barana.
0
wy***e na to mam, zakupy zrobię kiedy zechce po to jest dzień wolny i żaden kler nie będzie mi mówił co mam robić.
0
Skąd ten skowyt POpaprańców,szKODników,Nowośmiesznej i UBywateli PRL? Przecież w ich ojczyźnie Niemczech obowiązuje niemal całokowity zakaz hadlu w niedziele. Tam im to nie przeszkadza. A u nas mniej restrykcyjny niż w Niemczech zakaz już tak. Ale czego sie po nich spodziewać,wszak z logiką u nich bardzo cienko. 
0
undefined napisał:
Byłem w SB ,jestem w PiS,a wy możecie mnie cmoknąć w zwis.
 Przestań się już powtarzać,bo jest to żałosne.
-1
pocieszycielka zbawionych napisał:
undefined napisał:
bo w niemczech więcej zarabiają i ich stać na tygodniu kupić, a ja jak w sobotę w nocy pracuję zabawiając chłopów to dopiero w niedzielę mogę te pieniądze wydać
Jak ci nie pasuje obecna praca to zamiast narzekać i ubolewać nad samą sobą zmień ją. Obecne najniższe bezrobocie od wielu lat sprawia,że to pracodawcy szukają pracowników,a nie odwrotnie.
1
Nie dawać się zarazie pisowskiej Lublin, nie dawać. Polska A trzyma za was kciuki.
1
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.