Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zakaz handlu w niedziele. Kiedy będzie można robić zakupy? Lista niedziel handlowych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 listopada 2017 r. o 18:50 Powrót do artykułu
I bardzo dobrze że handel został w niedzielę ograniczony, nie będę musiał zachrzaniać tylko odpocznę jak inni, nawet nie wiecie jak to było ważne dla pracowników handlu, już dobrze jak będzie 3 niedziele z zakazem handlu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
I bardzo dobrze że handel został w niedzielę ograniczony, nie będę musiał zachrzaniać tylko odpocznę jak inni, nawet nie wiecie jak to było ważne dla pracowników handlu, już dobrze jak będzie 3 niedziele z zakazem handlu
to dlaczego nie zmienicie pracę jak wam tak źle, się .....   pisowskie niedziel czepili, kto wam będzie zapieprzał na 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak ksiądz modli się w niedziele za pieniądze to jest dobrze, zakazać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowcy MPK także żądają wolnych niedziel. I to wszystkich. W czym jesteśmy gorsi od sklepowych ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A od kiedy będę pisać podanie o pozwolenia wyjścia do wychodka/dla młodych wychodek to WC/na Ukrainie jeszcze takie są kibelki drzwiczki do połowy futryny,kiedy u nas?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze że handel został w niedzielę ograniczony, nie będę musiał zachrzaniać tylko odpocznę jak inni, nawet nie wiecie jak to było ważne dla pracowników handlu, już dobrze jak będzie 3 niedziele z zakazem handlu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i bardzo dobrze będzie jak na zachodzie Europy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest nas w sklepie 7. Szef nas wziął w piątek i powiedział że w związku z dobrą zmianą, od marca jedną musi zwolnić. Miałyśmy same wybrać kogo. Padło na Marysię, ma 2x500+, zasiłek jej będzie przysługiwał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coraz bliżej zachodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjeżdżam stąd. Zrzekam się obywatelstwa (mam drugie). Żegnam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla tych co marudzą bo pracują jako kierowcy np.autobusów i też chcą mieć niedzielę wolną mam zarąbistą radę.Jak to mówił idol niektórych niejaki Komorowski-zmień pracę,a nallepiej na handel na kasę.Dojdą wtedy święta wolne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla tych co marudzą bo pracują jako kierowcy np.autobusów i też chcą mieć niedzielę wolną mam zarąbistą radę.Jak to mówił idol niektórych niejaki Komorowski-zmień pracę,a nallepiej na handel na kasę.Dojdą wtedy święta wolne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też jako pielęgniarka chcę mieć wolne niedziele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to niech zmienią pracę jak nie chcą pracować w niedziele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
się przerąbali do niedziel, a kiedy będzie wprowadzona większa kwota wolna od podatku , jak 500+ za seks i rozmnażanie się to moment wprowadził,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może podpowiedz gdzie jest taka praca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako młoda osoba coraz bardziej boję się tego co będzie się działo. Jestem studentką dzienna i od początku studiów pracuje żeby nie ciągnąć pieniędzy od rodziców. W sklepach odzieżowych pracują głównie studenci. Zabierając niedzielę w małych sklepach odpadnie jeden etat w większych po 2 czy 3. A w sklepach typu Tesco Auchan itp po kilkanaście. Byłam świadoma że będę pracowała w niedzielę i dawałam na to przyzwolenie ponieważ mi to pasowało. Jeżeli komuś taka praca nie odpowiada mógł zmienić  lub się dogadać z pracodawcą. Teraz mam wrażenie że dążymy do bezrobocia. Nie rozumiem dlaczego lekarzom nie dadzą wolnych niedziel czy policjanta to tacy sami ludzie jak handlowcy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....od 6 lat mam problemy z zatrudnieniem ludzi do pracy i jakoś Tusk z kumplami się tym nie zajmował. Teraz kombinuję z Ukrainkami, ale te tez nie za bardzo garna się do wydajnej pracy. Pozostaje mieć nadzieję, że teraz pojawi się trochę chętnych, jak sklepy pozamykają! Kontrola wysokości bezrobocia jest ważna dla gospodarki. Już dzisiaj mógłbym dać zajecie dla 7 osób na naszej fermie brojlerów i dodatkowe 5 w kurnikach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuna wraca wielkimi krokami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...