Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dlaczego nik nie pisze o tym, że Zakłady Tłuszczowe przysyłają w listopadzie Aneksy dotowane na początek sierpnia. Chyba w ten sposób popełniaja przestępstwo podatkowe? Chcą odzyskać VAT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja rada to udać się do Białej Podlaskiej do Słowa Podlasia może stanie po stronie pokrzywdzonych rolników . Właściciele ZT w Bodaczowie jako współwłaściciele Słowa P na pewno POmogą .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypłacanie pieniędzy tylko tym rolnikom którzy podpisali aneks a nie mają nakazów sądowych to zwykły sabotaż i jest to karane z artykułu 302 KK rolnicy mają nakazy sądowe powinni złożyli doniesienie do prokuratury. paragraf 1 Kto w razie grożącej mu niewypłacalności lub upadłości nie mogąc zaspokoić wszystkich wierzycieli spłaca lub zabezpiecza tylko niektórych, czym działa na szkodę pozostałych podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat dwóch paragraf 2 Kto wierzycielowi udziela lub obiecuje udzielić korzyści majątkowej za działanie na szkodę innych wierzycieli w związku z postępowaniem upadłościowym lub zmierzającym do zapobiegnięcia upadłości podlega karze pozbawienia wolności do lat trzech paragraf 3 Tej samej karze podlega wierzycie, który w związku z określonym w paragrafie drugim postępowaniem przyjmuje korzyści za działanie na szkodę innych wierzycieli albo takiej korzyści żąda Cikawe czy prokurator tym razem też odmówi wszczęcia postępowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aneks podpisałem termin 3 -dniowy miną i nadal nic. zwykłe oszustwo. gdzie jest sprawiedliwość w tym kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi tam wypłacają tygodniowo, gdy się dobrze w to zaangażuje.Olej mi w tym, jest bardzo potrzebny . Gdy lokomotywa paruje olej wrze i buzuje Kocham swój duży samochód to nic ze natura nie obdarowała mnie czym innym dużym ważne ze mam duży samochód...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Piotrze co mnie obchodzi czy cię natura obdarzyła czy nie z drugiej strony ten komentarz został napisany przez małolata- lepiej się weźcie do nauki zamiast pisać takie głupoty bo będziecie płakać że nauczyciel jest zły czy ktoś ma szczęście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...