Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
dać kobiecie prawo jazdy...to jak facetowi obciąć h...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Volkswagen za szybko jechał. Volkswagen dachował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś jak jeszcze zdradzałem żonę sporo czasu bujałem się z kochanką. Jak jeździliśmy jej autem i ona kierowała a ja siedziałem z boku to tak się stresowałem patrząc jak ona jeździ , że później od tego stresu nie mogłem się z nią kochać , instrument nie działał tak jak trzeba :wub:  :wub:  :wub: .  W końcu rzuciłem kochankę. Jestem z żoną żona nie ma prawa jazdy , ja się nie stresuję no i seks nam wychodzi. :wub:  :wub:  :wub: . Morał jest taki " Baby do garów a nie do kierowania autem."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oblodzona droga w zimie...!?!? Niesamowite...! Wielkie szczęście, że nikt inny tą drogą nie jechał tylko niestety ta biedna dziewczoszyna...? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobiety to powinne furmankami jeździć lub na świni w siodle a nie za samochody się biorą. Dobrze że nikogo to babsko nie zabiło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o ,to już dziewczyny idą w ślady wiejskich kozaków? Co tak skromnie ? Czemu nie w drzewo, słup tylko rów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli chcą Panie porozmawiać na temat odszkodowania, proszę o kontakt compensation@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś jak jeszcze zdradzałem żonę sporo czasu bujałem się z kochanką. Jak jeździliśmy jej autem i ona kierowała a ja siedziałem z boku to tak się stresowałem patrząc jak ona jeździ , że później od tego stresu nie mogłem się z nią kochać , instrument nie działał tak jak trzeba :wub:  :wub:  :wub: .  W końcu rzuciłem kochankę. Jestem z żoną żona nie ma prawa jazdy , ja się nie stresuję no i seks nam wychodzi. :wub:  :wub:  :wub: . Morał jest taki " Baby do garów a nie do kierowania autem."
  Taki błąd! Trzeba było samemu kierować, a ona powinna zajmować się instrumentem :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...