Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
dać kobiecie prawo jazdy...to jak facetowi obciąć h...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Volkswagen za szybko jechał. Volkswagen dachował.
0
Kiedyś jak jeszcze zdradzałem żonę sporo czasu bujałem się z kochanką. Jak jeździliśmy jej autem i ona kierowała a ja siedziałem z boku to tak się stresowałem patrząc jak ona jeździ , że później od tego stresu nie mogłem się z nią kochać , instrument nie działał tak jak trzeba :wub:  :wub:  :wub: .  W końcu rzuciłem kochankę. Jestem z żoną żona nie ma prawa jazdy , ja się nie stresuję no i seks nam wychodzi. :wub:  :wub:  :wub: . Morał jest taki " Baby do garów a nie do kierowania autem."
0
Oblodzona droga w zimie...!?!? Niesamowite...! Wielkie szczęście, że nikt inny tą drogą nie jechał tylko niestety ta biedna dziewczoszyna...? 
0
Kobiety to powinne furmankami jeździć lub na świni w siodle a nie za samochody się biorą. Dobrze że nikogo to babsko nie zabiło.
0
o ,to już dziewczyny idą w ślady wiejskich kozaków? Co tak skromnie ? Czemu nie w drzewo, słup tylko rów?
0
Jeżeli chcą Panie porozmawiać na temat odszkodowania, proszę o kontakt compensation@wp.pl
0
Kiedyś jak jeszcze zdradzałem żonę sporo czasu bujałem się z kochanką. Jak jeździliśmy jej autem i ona kierowała a ja siedziałem z boku to tak się stresowałem patrząc jak ona jeździ , że później od tego stresu nie mogłem się z nią kochać , instrument nie działał tak jak trzeba :wub:  :wub:  :wub: .  W końcu rzuciłem kochankę. Jestem z żoną żona nie ma prawa jazdy , ja się nie stresuję no i seks nam wychodzi. :wub:  :wub:  :wub: . Morał jest taki " Baby do garów a nie do kierowania autem."
  Taki błąd! Trzeba było samemu kierować, a ona powinna zajmować się instrumentem :D
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: