Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zakupy z gwiazdami w Tarasach Zamkowych

Utworzony 6 listopada 2015 r. o 17:21 Powrót do artykułu
Takie festyny wzbudzają we mnie największe zażenowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadam pewnie głupie pytanie ale kto co są ci youtuberzy? Kompletnie mi nic te ksywki nie mówią. A nazwisko Siwiec mi mówi tyle żeby trzymać się jak najdalej od Tarasów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tym "sławnym" Igorze Ignacym dowiedziałem sie dopiero teraz z artykułu. Z ciekawości obejrzałem ten jego kanał YT. Po 3 minutach mogę powiedziec tylko tyle: ja pier****, gdyby ten gówniarz był moim dzieckiem, to chyba rozważałbym zmianę nazwiska. A te 400tyś subskrypcji (ciekawe czy te gimbusy wiedzą co to jest subskrypcja) budzi we mnie strach. Te pustaki kiedyś będą rządzić tym krajem. Ja per***!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,138262,18713120,igor-ignacy-lesniewski-ajgor-podejscie-mlodych-do-zycia.html   "Jest właścicielem dwóch marek odzieżowych i jednym z najpopularniejszych youtuberów w Polsce. Jego kanał śledzi prawie 400 tys. fanów. W 1,5 roku 17-letni Igor Ignacy Leśniewski osiągnął popularność, której mogą mu pozazdrościć starzy wyjadacze YouTube'a. Sukces nie uderzył mu jednak do głowy. "Ajgor" krytycznie ocenia zmiany w polskiej sieci, z ironią komentuje priorytety młodych ludzi. - W Warszawie ludzi w moim wieku i 20+ mogę opisać w czterech zwrotach: hajs, modne ciuchy, klub w piątek i duże statystyki w internecie. To się liczy - mówi."   .... i dlatego Igor "Ajgor" Ignacy Leśniewski zaprasza fanów na zakupy w "Tarasach Zamkowych".  :D  Weźcie kasę od rodziców i do dzieła. Chińskie ciuchy w waszych szafach są "must have".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie te gwiazdy? Bo Dody i Siwiec nie macie chyba na myśli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...