Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamach terrorystyczny na lotnisku w Bułgarii. Nie żyje pięć osób

Utworzony przez Lubelak, 18 lipca 2012 r. o 22:39
Wielka mistyfikacja,trzecia wojna światowa wisi w powietrzu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest to prowokacja Izraela w celu rozpoczęcia akcji militarnej na Iran. Nie cierpię żydów. Nie mogę się na nich patrzeć. W pobliżu Majdanka i ul.Unickiej już z daleka czuję ten stęchły zapach cebuli i czosnku. Dostaję mdłości coś mi się robi w brzuchu. Wczoraj i dzisiaj zgineło kilkadziesiąt osób w Syrii. Tym się nikt nie przejmuje ale jak zgineło pięciu żydków to wszystkie agencje wywołały to na czołówkach wiadomości. Co kogo obchodzi pięć żydków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żydzi prą do wojny z Iranem za wszelką cenę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
Jest to prowokacja Izraela w celu rozpoczęcia akcji militarnej na Iran. Nie cierpię żydów. Nie mogę się na nich patrzeć. W pobliżu Majdanka i ul.Unickiej już z daleka czuję ten stęchły zapach cebuli i czosnku. Dostaję mdłości coś mi się robi w brzuchu. Wczoraj i dzisiaj zgineło kilkadziesiąt osób w Syrii. Tym się nikt nie przejmuje ale jak zgineło pięciu żydków to wszystkie agencje wywołały to na czołówkach wiadomości. Co kogo obchodzi pięć żydków.
Ja myślę że rozpoczęła się w końcu ogólno światowa AKCJA plewienia chwastów,powinno to przybrać miarę EPIDEMI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...