Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamach w Oslo: Policjanci zatrzymali podejrzanego

Utworzony przez ktosik, 23 lipca 2011 o 10:16
Norwegia- system rządów to monarchia konstytucyjna. Król Norwegii-należący do Klubu Bildenbergów. Norwegia nie nalezy do Eurokołchozu. Państwo bogate ( również obywatele), maja własne banki, w małym stopniu zalezne od banków zydowskich. Więc co się dzieje? Takie samodzielne państwa, nie uwikłane w kredyty zagraniczne ( może niektórzy wiedza o co chodzi), należy zniszczyć, doprowadzić do uzależnienia od obcych banków. Pewnie zauwazyliście, że obecnie króluja społeczeństwa konsumpcyjne. Wydaje Wam się, że to Wasz przywilej, nic bardziej mylnego. Konsumpcja jest obowiązkiem, nie przywilejem. Konsumować mamy, nie za własne pieniądze, ale za kredyty. Zarabiac mamy tyle, by móc brac kredyty i by móc je spłacać wraz z odsetkami. Kto tego jeszcze nie zauważył, temu współczuję.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeszcze jedno. Kto jest winny tej tragedii? Ano ten kto na niej zyskuje. Proste, prawda?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To straszne co robią Ci ludzie, ba to nie są ludzie. Oni na to nie zasługują. Zrobić takie coś... Najgorsze jest to, że Ci ludzie mogli żyć, a oni w tak bestwialski sposób zabrali im życie. Polecam dla wszystkich http://smierc.org którzy chcieliby dowiedzieć się co to jest śmierć.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Teraz widać do czego prowadzi nienawiść i nietolerancja. Tylko patrzeć jak coś podobnego zdarzy się w naszym kraju. Jesteśmy zalewani przez polityków, prasę i media wręcz tsunami nienawiści pomiędzy PO i PIS. Ten drenaź mózgów doprowadzi prędzej czy później do tragedii. Czas na opamiętanie!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Konfliktami nie dojdziemy do żadnego porozumienia, osłabiając cywilizację jaką odbudowaliśmy z gruzów religii i jej nienawiści, a teraz to powraca ludzie opamiętajcie się. Jak i chrześcijanie, tak i islamiści. Skończcie z wojnami polityczno-religijnymi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: