Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamaskowani bandyci napadli na pływalnię w Chełmie

Utworzony przez xx, 8 lutego 2010 o 15:59
jak to nie było przestępstwa, skoro 'zostali napadnięci' ?!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Art. 13. § 1. Odpowiada za usiłowanie, kto w zamiarze popełnienia czynu zabronionego swoim zachowaniem bezpośrednio zmierza do jego dokonania, które jednak nie następuje. § 2. Usiłowanie zachodzi także wtedy, gdy sprawca nie uświadamia sobie, że dokonanie jest niemożliwe ze względu na brak przedmiotu nadającego się do popełnienia na nim czynu zabronionego lub ze względu na użycie środka nie nadającego się do popełnienia czynu zabronionego. Art. 14. § 1. Sąd wymierza karę za usiłowanie w granicach zagrożenia przewidzianego dla danego przestępstwa.
0
fajny artykół
0
Tytuł mówi jasno, że BANDYCI NAPADLI NA PŁYWALNIĘ, a w artykule przecież okazuje się, że to napadli na dwóch chlopaków, którzy wychodzili.. jak zwykle poziom artykułów w DW znakomity, rozbroił mnie też tytuł "na k-19 wywrócił się bus z kiełbasą" jakby nie można było wymyślić czegoś lepszego. omg
Ostatnio edytowany 8 lutego 2010 o 16:26
0
Bo trza mieć przedmiot przypominajacy bron a nie jakies kijki,jak skumali to do roboty
0
BRAWO REDAKTORKU WŁAŚNIE UDZIELIŁ PAN DOBREGO INSTRUKTARZU OPRYCHOM JAK MOŻNA POSZALEĆ NA MIEŚCIE I NIE PONIEŚĆ KONSEKWENCJI!!!!!! POLICJA NIE ZNA PRAWA WIĘC IM SIĘ NIE DZIWIĘ ZA TAKĄ INTERPRETACJĘ PRZEPISÓW!!!!
0
To ja jutro do roboty popitalam w czarnej kominiarce z bejsbolem w łapie i nunczako za paskiem. Po drodze mijam trzy banki, dwa sklepy jubilerskie i parę innych bogatych przybytków. W dwóch bankach opłacę rachunki a do jubilera oddam pierścionek co się mojej kobicie zepsuł. A jak mi ktoś powie, że mam niestosowne ciuchy i sprzęt sportowy to od razu powołuję się na artykuł z Dziennika Wschodniego. Oj będzie się działo.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: