Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A prezio gdzieś tam blisko nie mieszka ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojciec prezydenta, tak mówią ptaszki na zrębie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i wszystko jasne, a Krucza dalej bez nawierzchni, ze o innych ulicach za torami nie wspomnę. Ich mieszkańcy pewnie marzą o tyrlince......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech mnie ktoś uszczypnie. Lanie asfaltu w listopadzie i grudniu ? Ja myślałem, że ten zwyczaj odejdzie wraz z poprzednim prezydentem. To po uj było Go zmieniać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też nie rozumiem decyzji o utwardzeniu już utwardzonej drogi. Jest tyle ulic gruntowych jeszcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie też słyszałam, że nasz Pan Stefaniuk gdzieś z tych ulic pochodzi, aktualnie może mieszka gdzie indziej tego nie wiem, tylko nie rozumiem jednego skoro już ciągnął ten asfalt , to czy nie można pociągnąć jedną ulicę dalej aby szło dojechać do Akademickiej bezpośrednio, tylko zostawiony taki kawałek bezładu i składu, ale z drugiej strony o czym my tu rozmawiamy, skoro droga do Taty prowadzi innymi ulicami.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...