Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamiast wersalki kupujemy materac

Utworzony przez Moheeerek, 3 czerwca 2010 r. o 19:45 Powrót do artykułu
Oczywiście, że kupno materaca jest korzystniejszym rozwiązaniem od zakupu wersalki. Bardzo dobre materace produkuje firma JMB i można je kupić w sklepie ######www.jmbnet.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Materac jest na pewno bardziej komfortowy od wersalki. Jeżeli jeszcze zainwestujemy w odpowiedni model dobrej firmy, mamy pewność, że nasz sen będzie błogi i prozdrowotny. Ja wybrałam materac firmy JMB, który zakupiłam na stronie http://www.jmbnet.pl . Jest naprawdę ok!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie jakiś porządny i obiektywny artykuł o zaletach materacy. Ja również się zgadzam z tym, że materace są o wiele lepszym wyborem niż jakiekolwiek wersalki, nawet te najdroższe. Przeczytałem fajny artykuł na stronie Pan Materac i tam rówież były podobne wnioski: że sofy i wersalki są twarde i przeznaczone do okazjonalnego snu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę ten artykuł wymagałaby już aktualizacji, odnośnie oferty materacy, ale to co wynika podstawowego to fakt, że nawet najlepsza wersalka, narożnik nie stworzy takich warunków dla snu jak materac. Teraz nie tylko są sprężynowe - kieszeniowe i bonelowe, ale są też sprężyny Interactive. pomiędzy sprężanami są jeszcze niższe sprężynki o mniejszej średnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukając materaca trzeba zwracać uwagę na jego markę i gwarancję jaką daje producent na materac, jak Hilding - bardzo dobra marka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...