Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamieńmy się żonami, czyli jak zdradzają Polacy

Utworzony przez OKO, 17 marca 2010 o 13:39
Jaki szanujący detektyw opisuje sprawy jakie wykonywał. Widać klasę i niski poziom.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Eeee, tam. Jestem wierny jak pies !
0
Ale z taką panną, co jara i śmierdzi papierochami to bym się nie całował. FU !!!!!!!
0
nie wierzę, ... w katolickim kraju ? Ale bajzel !
0
Hop siup zmiana D U P
0
Zniesmaczony napisał:
Ale z taką panną, co jara i śmierdzi papierochami to bym się nie całował. FU !!!!!!!
Zapewniam Cie ze nikogo tutaj nie interesuje z kim bys sie calowal lub nie
0
a ta ze zdjęcia z tym papirosem to zdradza czy jest przyczyną zdrady?
0
Może jesteś żoną, narzeczoną, dziewczyną, partnerką tkwisz w długim związku i zapragnęłaś nowej przygody. Zdradzasz go, a on nawet się tego nie domyśla? Prawie was przyłapał, ale ten zastrzyk adrenaliny dodaje Ci skrzydeł. A może przyłapał Cię i zaczęłaś żałować tego romansu? A może masz przyjaciółkę, koleżankę, znajomą, której przydarzają się takie sytuacje? Opowiedz mi swoją historię, odezwij się proszę mroofka3@o2.pl
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: