Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

zamienniki do drukarki

Utworzony przez pingwin, 13 lutego 2017 r. o 11:40
używacie zamienników do drukarki?? Szukam czegoś w sensownej cenie i dobrej jakości do mojego brothera j105
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, używam, jesli szukasz tanich i w niezłej jakości to spróbuj sobie zamienników Actis, wg mnie warto, bo są naprawdę niezłe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamienniki starczają wam natyle samo co oryginały? słyszałem historie że niby szybciej się kończą, już nie wyrabiam na oryginalne tusze bo komplet to prawie 2 stówy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem ci ze mi starczają nawet na dłużej, bo za mniejszą kasę kupuję sobie większą pojemność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie urządzenia byście polecili do 500 zł, już raczej nie chcę HP, raz miałem ale krótko bo szybko mi urządzenie padło a kupowałem tylko oryginały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy chcesz mieć wydruk kolorowy? Do 500 zł kupisz np. brothera j105, łatwo dokupić do tego modelu zamienniki chociażby wspomiane Actis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...