Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamieszki w Warszawie. Kaczyński oskarża Tuska: Niemcy bili Polaków

Utworzony przez lool, 12 listopada 2011 r. o 18:31
Prezio nie tylko, że oszołom to jeszcze jest tak tępy i nie wie, że takimi rzeczami w Posce od 20 lat zajmują się samorządy. W tym przypadku zgodę na manifestację wydała prezydent W-wy. Co do tego ma Tusk? Pewnie sądzie również, że to przez Tuska nie ma orzełków na koszulkach, a dzisiaj w nocy w całym kraju przez Tuską będą przymrozki. Biedy, głupiutki i bardzo zakompleksiony człowieczek. Bardzo przypomina Adolfa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lewicowców i obcokrajowców na pal:))))))))))))))najlepsze rozwiązanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda,że Palikota i tego pedała nie było,też dostaliby w pier***:))))))))he he he he należy im się!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLICJa powinna tak napier***.ć tych kiboli pałami i gumowymi kulami aby przez tydzień na dupę nie mogli siąść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdelegalizować narodowców i pociągnąć Czarneckiego do odpowiedzialności. Co do kiboli to się dziwie że niema takiego prawa w Polsce jak w Ameryce - taki kibol bylby juz dawno w worku po ataku na policjanta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO napisał:
POLICJa powinna tak napier***.ć tych kiboli pałami i gumowymi kulami aby przez tydzień na dupę nie mogli siąść.
dokładnie takie same słowa ZOMOwcy wypowiadali w 80-tych latach -jesteś już na emeryturze czy może ich zje***ym potomkiem? Nikt kto walczył o wolność w tamtych latach nie wypowiedziałby takich słów i z pewnością nikt by swojego potomka nie posłał na psa więc jedyne co mi się z tobą kojarzy to zwykłe ścierwo żyjące na friko w wolnym kraju które nawet nie zna swojego miejsca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakim prawem ta czerwona swołocz blokowała manifestacje narodowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja 11.11.2011 biłem Niemca po kasku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dokładnie takie same słowa ZOMOwcy wypowiadali w 80-tych latach -jesteś już na emeryturze czy może ich zje***ym potomkiem? Nikt kto walczył o wolność w tamtych latach nie wypowiedziałby takich słów i z pewnością nikt by swojego potomka nie posłał na psa więc jedyne co mi się z tobą kojarzy to zwykłe ścierwo żyjące na friko w wolnym kraju które nawet nie zna swojego miejsca
Psem i to takim zapchlonym kundlem to jesteś ty. O jaką wolność ta zgraja bandytów walczyła w stolicy, atakując na służbie policjantów, niszcząc nasze polskie mienie, sklepy, samochody i uliczną infrastrukturę?. Jeśli byłeś wśród nich to podaj swoje namiary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapytajcie Rokitę, on wie, bo jego też Niemcy bili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a u mnie nie ma ciepłej wody i nie grzeją kaloryfery to może to też przez Tuska odczepcie się od niego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ola napisał:
a u mnie nie ma ciepłej wody i nie grzeją kaloryfery to może to też przez Tuska odczepcie się od niego
Nie długo to i na wodę nie będzie cie stać,a o ciepłych kaloryferach to szybko zapomnisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...