Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
cała ta szkolna ścieżka kariery to jedno wielkie szambo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polskie szkolnictwo to żenada. Wszystkiego dzieci uczyć trzeba w domu lub na korepetycjach. Znam nauczycieli angielskiego którzy będąc ze mną na wycieczce w Londynie nie potrafili kupić sobie biletu... Musiałem za nich wszystko załatwiać, chociaż ja anglistą nie jestem, mam jedynie w sobie językową pasję, której większości nauczycielom brakuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....zastanawiające jest to, że katecheci nie muszą przejść całej drogi zawodowej celem osiągniecia finalnego szczebla zawodowego. Oni od razu startują z najwyższym uposażeniem oraz kilkoma dodatkami za godziny dydaktyczne oraz nadobowiązkowe!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wow, widzial kiedys ktos te dodatki do pensji?:-) no chyba ze masz znajomosci no bez tego ni chu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie dodatki? W naszej szkole motywacyjny i funkcyjny bierze dyrekcja,bo tak ciężko pracuje....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....zastanawiające jest to, że katecheci nie muszą przejść całej drogi zawodowej celem osiągniecia finalnego szczebla zawodowego. Oni od razu startują z najwyższym uposażeniem oraz kilkoma dodatkami za godziny dydaktyczne oraz nadobowiązkowe!
A MOZE DOUCZ SIĘ A POTEM PISZ!!! DURNOTY PISZESZ .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie dodatki? W naszej szkole motywacyjny i funkcyjny bierze dyrekcja,bo tak ciężko pracuje....
 
Jakie dodatki? W naszej szkole motywacyjny i funkcyjny bierze dyrekcja,bo tak ciężko pracuje....
żart? logiczne że funkcyjny bierze dyrekcja bo jest dyrekcją - nauczyciele mają dodatek za wysługę lat do 20% zasadniczego, motywacyjny bierze każdy z wyjątkiem nowozatrudnionych i nicnierobiących - kilka procent w zależności od organu prowadzączego, dodatek za opiekuna stażu (fakt, nie każdy ma), dodatek za wychowawstwo, no i wreszcie wynagrodzenie za każdą godzinęponad 18 w tygodniu - 41,45 zł za godzinę, dodam że poza edukacją za godzinę płaci się ok 8 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...