Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

zamordował dziewczynę i ***ył z 11 piętra. poszło o jej przyjaciela?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 maja 2017 o 17:24 Powrót do artykułu
Po prostu *upek nie facet. A dziewczyna głupia że z nim była. Jakoś mi nie szkoda obydwojga.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Studentka zadawała się z takim ...... gdzie ona miała oczy? Takich jak on dziewczyny mądre omijają jak najdalej.
0
Gdyby mu ręce obrąbali po pierwszej kradzieży to by nie miał w czym noża trzymać. A tak konczy się pobłażanie i wyroki w zawiasach. Chwasta trzeba wyrwać jak jest jeszcze mały !!
0
Nie pozwalajcie córkom zadawać się z takimi typami. To świry.
0
Łobuz kocha najbardziej
0
"Chciał w ten sposób uniknąć trafienia w skokochron" ... po co stawiali te dmuchawce na ziemi. Należało rozłożyć brony z kolcami do gory. Tak by sprawa się szybko zakończyła a teraz trzeba z naszych podatków wyłożyć setki tysięcy na morderce. To ja , Ty i Ty będziesz go utrzymywać i leczyć przez kolejne 25 lat
0
Takie to mamy teraz studentki...
0
Ma ktoś ich nazwiska?
0
wielka tragedia dla obu rodzin
0
undefined napisał:
Nie pozwalajcie córkom zadawać się z takimi typami. To świry.
 a one sie słuchają, nie bądź śmieszny, przy tym matki nawet 12-15 latkom już pozwalają na posiadanie chłopaka, przeciez córcie musza sie już w tym wieku umieć całować, nie wspominajac o innych sprawach, bo też są nawet i ciąże
0
"Spotykali się od ok. dwóch miesięcy. 25-latka studiowała. Jej chłopak nie miał nawet podstawowego wykształcenia. Wchodził za to w konflikty z prawem. Był karany m.in. za rozbój i kradzież z włamaniem." .... PATOLOGIA.
0
undefined napisał:
"Chciał w ten sposób uniknąć trafienia w skokochron"  ... po co stawiali te dmuchawce na ziemi. Należało rozłożyć brony z kolcami do gory. Tak by sprawa się szybko zakończyła a teraz trzeba z naszych podatków wyłożyć setki tysięcy na morderce. To ja , Ty i Ty będziesz go utrzymywać i leczyć przez kolejne 25 lat
 nie dosyć, że utryzmuję taką patologię to i 500+ też, ja pieprze zapierdzielam już 45 lat na kogoś, oby szlag trafił
0
Szkoda , że ni erobił tego w odwrotnej kolejności !
0
Dziewczyna już po tym jak lansował się zdjęciem zrobionym z Popkiem powinna go w d...ę kopnąć,ale chyba ona też na tej fotce była.
0
Jaki on był spokojny skoro piszecie że miał konflikty z prawem -rozbój i kradzież z włamaniem.
0
łobuz kocha najbardziej... przyszłość naszego narodu...
0
nie nadużywał alkoholu i nie nadużywał też mózgu.
0
dobrze ze ty *** mozgu uzywasz
0
Poręba, czy Widok?
0
Kobiety zaraz będą sie obrażać o to ale nasuwa się jedno zdanie: jakież te baby są głupie, no szkoda słów
0
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: