Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamoy ma 100 lat. Absolwenci mile widziani

Utworzony 14 października 2015 o 16:19 Powrót do artykułu
Mel Tripson to nie są absolwenci zamojskiego.. proszę nie wprowadzać ludzi w błąd. Jak już Filip i Michał wystąpili na scenie z U2 podczas koncertu w Sztokholmie to teraz jeszcze z nich zróbcie swoich absolwentów.. Tak się składa, że chłopaki są ze Staszica- szkoły istniejącej od 429 lat a nie z jakiegoś tam zamoja co 100 lat kończył i wielkie halo.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Widzę, że uczniowie Staszica jak zwykle mają kompleks na punkcie zamoya ;)
0
Kompleksy czy nie kompleksy, wypadałoby napisać prawdę. Jeśli faktycznie ten Mel Tripson to absolwenci Staszica, to niefajnie wygląda, że inna szkoła się pod nich podpina i ogłasza, że to jednak ich ludzie :/
0
Nie wiem jak jest z resztą, ale wiem że przynajmniej jedna osoba z Mel Tripson jest absolwentem Zamoya.
0
Jedna osoba z powiedzmy 5 to jednak spora różnica.. nasz absolwent, występujący z Mel Tripson a nasi absolwenci-zespół Mel Tripson to jednak spora różnica.. zwłaszcza jeśli pozostali faktycznie są ze Staszica :/
0
Miło się czyta taki artykuł. Bardzo tęsknię za czasami spędzonymi w szkole i gdyby nie dzieląca mnie odległość, to chętnie bym przyjechał. A może się uda, bo to jeszcze 30 dni i dużo się może zmienić. :) Ciekaw jestem, kto jeszcze uczy. Chciałbym podziękować tym osobom, za przekazaną wiedzę i za cierpliwość do mnie...
0
oooo Mel Tripson wypadł z zacnego line up'u trasy w Zamojskim...czyżby jednak chłopaki nie byli absolwentami tej szkoły tylko zacnej konkurencji-Staszica? :)
0
Zamoyski  (i Staszic też), to były licea męskie.  Od czasu narzucenia koedukacji są to tylko nędzme podrobki dla progenitury komuny.
0
Mam nadzieję, że autorka tego artykułu nie ukończyła mojej szkoły bo nie napisała by "na sali gimnastycznej" !!!!!
0
Raczej napisałaby :)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: