Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zapalali znicz na torach. Potrącił ich pociąg (wideo)

Utworzony przez nie wiem, 2 listopada 2013 r. o 17:17
nigdy nie pojme tego: jak można nie zauważyć nadjeżdżającego pociągu.. przecież to widać, SŁYCHAĆ przede wszystkim..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Do wypadku doszło w piątek (02.11)"   a może w środę (02.11) ? albo we wtorek (02.11)?   Piszecie bzdury raz za razem. I nie chodzi o to, że to literówka. Jak dla mnie, sam poziom większości artykułów jest żenujący. Poza tym zauważyłem, że zazwyczaj w tym co zamieszczacie brak jest dziennikarskiego obiektywizmu - próbujecie narzucać w artykułach swój (swoich mocodawców?) punkt widzenia i poglądy. Moja ocena dla tego co produkujecie (czy też publikujecie - to co wam mocodawcy podeślą) to 1 w skali pięciostopniowej gdzie 5 jest najlepsza, a 1 - najgorsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe komu rok temu zapalał znicz ten imbecyl, któremu tych dwoje imbecyli stawiało znicz? I kto zginie za rok, zapalając znicz tegorocznemu półgłówkowi? I kiedy skończy się ten ciąg totalnego d e b i l i z m u ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Intensive farming in the professional field of north face sale 2013 outdoor launched three-dimensional protective jacket, classic, simple style, performance excellence; new fully upgraded, with the top waterproof windproof fabrics, warm coat cold liner lock, detail, excellence, called the fine arts .North face mens jacket while allowing the body to maintain a comfortable, powerful against a variety of harsh outdoor environments. Whether climbing peaks, bypass Tin Road, or that traces the ends of the earth with the favorite person, cheap north face jackets can provide you with the most effective protection.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...