Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaprzysiężenie prezydenta. PiS w żałobie, Kaczyński nie przyjdzie (relacja)

Utworzony przez Miau, 6 sierpnia 2010 r. o 09:44
A kogo obchodzi co robi B. Komorowski. Nieudacznik i frustrat, który dzieli społeczeństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawnik do Alinki napisał:
Tamten wpis do plebsu, ktorego nie zrozumialas nic nie mowil o katolikach i zwalczaniu kogokolwiek. Czytaj damski PO dupadly, ograniczony mozdzku ze zrozumieniem, zabierasz biedaczyno glos nie na temat.Zajmij sie raczej kuchnia i rob raczej to, do czego jestes stworzona, maz zaraz wroci z pracy i pokaze ci, gdzie twoje miejsce.Wystarczy spojrzec na ciezki styl twoich niskich insynuacji. Musisz byc bardzo sfrustrowana i nieszczesliwa,a to jest juz grozne. Piszesz tam o jakichs nozach, czy ty nie pracujesz w rzezni? to by tlumaczylo twoje ciezkie myslenie.Na przyszlosc nie staraj sie wchodzic w czyjes mysli, a te zbrodnicze insynuacje -powinien tamten adwersarz zglosic do prokuratury,latwo cie znajda i pewnie sie nie myle, ze tak bedzie.
Ej, to jest lepsze od konia na biegunach, meksykańskiej flagi i szukania Mariusza pod Pałacem , CHCEMY JESZCZE!!! CHEMY JESZCZE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Badania nie są ważne, Jarek chciał zostać prezydentem ze sfałszowanymi.
Oj tobie tez potrzebne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rupert napisał:
kaczyńskiego nie będzie?? a srał go pies...
Same BOLKI sie zjechaly i cale stare WSI,normalnego tam niema.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
ten tempak nawet nie potrafił powtórzyć słów przysięgi, widać tusk nie kazał mu uczyć sie jej na pamięć.
ta a moze lepszy byl ten co hymnu zaspiewac nie umial....?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
zastanawiam się PO CO NAM TAKI DROGI CHŁOPIEC NA POSYŁKI? i do tego nie bardzo kumaty
po to abyscie se pogadali widac masz taki sam poziom chloptasiu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Gdy w Ameryce budowano demokrację ,to indian którzy nie chcieli się przystosować umieszczano w rezerwatach.Co myślicie o tym pomyśle w Polsce.(OCZYWIŚCIE U NAS NIE MA INDIAN).?
i bardzo dobrze powinni was wszystkich juz dawno zagazowac , dinozaury wyamrly wieki temu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyborca napisał:
Polsko co z Tobą? Przykro mi to stwierdzić, ale jako przyszły socjolog muszę napisać iż widzę,że Polacy mimo tylu lat kształcenia i wolności nadal nie umieją czytać między wierszami oraz ślepo ufają obietnicom Pana Komorowskiego. Zostaje mi tylko pogratulować rodakom wyboru an prezydenta kogoś koga razi wizerunek krzyża przed Pałacem. Gratuluję.
Mam nadzieje ze nie bedziesz socjologiem bo zaden z ciebie autorytet spadaj do carefurra na kropke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ham napisał:
Mam nadzieje ze nie bedziesz socjologiem bo zaden z ciebie autorytet spadaj do carefurra na kropke
To jest przyszły socjolog z wypranym mózgiem, a z jakiej uczelni to każdy się może domyśleć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak czytam to forum to zaluje ze nie bylo wiecej samolotow do smolenska w tym samym czasie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hara, napisał:
ta a moze lepszy byl ten co hymnu zaspiewac nie umial....?
mądralo sprawdź czy ty znasz słowa całego hymnu ... a poźniej krytykuj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy pojedzie na grób blidy przecież ona to chyba niedługo zostanie patronką od przewałów wszystkich mirów, grzechów i rosołów. wypadałoby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukam treści przysięgi prezydenckiej we wszystkich miejscach na Onet.pl, czyżby chodziło o wytłumienie, ' tak mi dopomóż Bóg " pokazcie mi gdzie mogę sobie zaprzeczy,że miedia tu niezamanipulowały- czyli już działająca cenzura nie wyłowiła prawdy/albo gafy/ p prez BK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tusko wyjął królika z kapelusza a durny naród zagłosował na nibyprezydenta gajowego!! Nie mój gajowy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
troll napisał:
po to abyscie se pogadali widac masz taki sam poziom chloptasiu
dla ciebie srolu jeden ja jestem "proszę pana"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
dla ciebie srolu jeden ja jestem "proszę pana"
malone, ty zwykły cieciu jesteś, do tego pisowska obłąkana gnida
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vvv napisał:
malone, ty zwykły cieciu jesteś, do tego pisowska obłąkana gnida
Jako człowiek inteligentny i wykształcony w pełni popieram Twoje zdanie. Do tego, gdy go czytam, to mimo mojej głębokiej wiary zaczynam być zwolennikiem aborcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kartofel to cham i prostak do kwadratu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki Szczynukow, taki prezydent i prezydentura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
josef napisał:
kartofel to cham i prostak do kwadratu
Dlatego, lubelszczyznie tak blisko do niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...