Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zarabiają prawie 4 tys. zł, a chcą jeszcze więcej

Utworzony przez greg, 3 marca 2009 r. o 08:38
A niech nie pracują! Fachowcy powoli wracają z zagranicy i pewnie z wielką chęcią zajmą miejsce tych panów. Najgorsze jest to, że największe pieniądze mają darmozjady z zarządu związków, którzy rzekomo walczą o prawa pracownicze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale czy to są rynkowe płace pracowników czy marnotrawstwo pieniędzy podatników? Co oni takiego robią że tak dużo zarabiają jak na zwykłych roboli, pracują 80 godzin w tygodniu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam 1600 brutto - i ............ no właśnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezłe wymagania, jako lekarz stażysta zarabiam 1830 brutto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie pasuje prosze sie zwolnic, przebywanie na bezrobotnym skutecznie weryfikuje pasibrzuchów , zerujacych na innych z tego powodu ze pracuja w komunalce, zaden rzad na mordy wypasione nie pomoze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może rozpisać średnie płace w rozpięciu na stanowiska? Bo śmiać mi się chce jak słyszę o średniej płacy w przedsiębiorstwie, w którym oprócz pracowników fizycznych, którzy muszą wykonywać czarną robotę za stołkami w biurach siedzi chmara "biurowych", których zatrudniono więcej niż ustawa przewiduje i maja wyższe płace...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciel dyplomowany. Moja pensja z kwietnia 1965 zł. Jak to się ma do tych 4 tys? Kto robi ludziom wodę z mózgu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4 tys brutto, brutto - wieesz co to znaczy??? odlicz na chore kasy zusy itepe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...