Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zarajec: Tragiczny wypadek na DK19. Nie żyją trzy osoby (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 sierpnia 2017 r. o 21:42 Powrót do artykułu
Kolejny gówniarz zabił ludzi. Przez takich debili nakładane są coraz większe restrykcje na młodych kierowców, których 99% jeździ normalnie, a nie jak ten debil.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tymi 99% bardzo mocno przeszacowałeś. Ja określiłbym to na nie więcej niż 80%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNOWU SAMOCHODY NIEMIECKIE W AKCJI WYPADKOWEJ.KTO DAJE DZIECIOM PRAWO JAZDY.POWINNI OTRZYMYWAĆ PO SKOŃCZENIU 25 LAT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jazda starym gruchotem w którym układ kierowniczy może nawalić + brawurowa jazda tak się właśnie kończy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry ale co Owsiak ma do tego? Juz nie robmy z kazdej tragdii w kraju politycznego szamba. Jak czytam o lewackich idiotach i, ze to wina "robta co chceta" to mam wrazenie, ze wlasnie tu ciemnota i wiesniactwo wychodzi!!!!! W tym i w kazdym podobnym wypadku to nie pochodzenie czy brak szczescia a wiek i glupota zbytnia wiara we wlasne umiejetnosci jest winna. Gowniarz za szybko jechal i sa tego skutki. Czasem i starszym kierowcom odbija ale mlodzi zbyt latwo przekladaja brawure i szpan nad rozsadek i bezpieczenstwo. Szkoda ich wszystkich ale niestety nie pierwsi i nie ostatni. Wspolczuje rodzinom bo to nic przyjemnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wiadomo kto jechał 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak kierowca zyje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia straszna dla wszystkich...takie dzieciaki...co czują rodzice...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwracam się do wszystkich pseudo-znawców samochodów co to przez internet i na podstawie powypadkowych zdjęć potrafią napisać raport. Skąd wiecie, że chłopak jechał zdezelowanym gratem? Z komisji śledczej jesteście,że wypowiadacie takie śmiałe tezy? Dysponujecie aktualnym wynikiem przeglądu technicznego tego golfa? Albo chociaż na własne oczy widzieliście auto? Przestańcie szufladkować stan techniczny samochodów tylko na podstawie marki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla rodzin tragicznie zmarłych należne jest zadośćuczynienie z polisy OC sprawcy więcej info 513 996 555
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mistrz z wiochy specjalista od jazdy pod prąd,prawko robił w Bangla Dash gdzie jest ruch lewostronny,na starym ruplu,kontra PRAWIDŁOWO JADĄCA SKODA!,REMIS !!   mistrz pokazał jak się u niego na wsi jeździ, jednak wylądował w szpitalu ,już nie uszkodzi żadnej SKODY i to jest świetna wiadomość !!2 ruple rozbebeszone!!zrobiło się bezpieczniej!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skad byly ofiary?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to było straszne. Zginęła tu moja siostra wujeczna. Wcześniej tego nie pisałam bo nie miałam siły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta dziewczyna to moja siostra wujeczna. Była ze Słodkowa Drugiego i miała 16 lat a nie 14
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...