Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żary: Znęcał się nad psami. Na koniec wyrzucił je do śmietnika

Utworzony przez lenna, 17 grudnia 2010 r. o 21:31
jak go spotkam to zajeb...ie go jak psa !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Bychawie z liceum facet trzyma coś w rodzaju owczarka kaukaskiego na łańcuchu o długości 1,5 m. Psina cierpi w lecie na słońcu a w zimie na mrozie. Na ale łun przyszeł dzieś z Kozarzowa, zakupiuł kamienicę i udaje szlachcica burak jeden.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiele hałasu o nic. Jego psy, jego sprawa, po co się w to wtrącać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jego na łańcuch! biedne psy:(! rok więzienia to za mało dla takiego typa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mariusz napisał:
Wiele hałasu o nic.Jego psy, jego sprawa, po co się w to wtrącać?
Jesteś aż taki głupi, czy też jest to tylko nieudana próba trollowania na forum?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W każdej zabitej dechami dziurze powinien stać na środku wsi pal. I na ten pal powinno się nadziewać takich skur...synów. A potem powinien taki wisieć na tym palu 3 dni, żeby go każdy pozbawiony sumienia burak dobrze pbejrzał. Nie od dziś wiadomo, że przede wszystkim na wsiach są tacy zwyrodnialcy bez sumienia. Ale, że nie uda się to o czym piszę to powinna być jedna kara dla takich bydlaków. Obciać siekierą na żywca na pniaku oba łapska i po sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sędzia napisał:
W każdej zabitej dechami dziurze powinien stać na środku wsi pal. I na ten pal powinno się nadziewać takich skur...synów. A potem powinien taki wisieć na tym palu 3 dni, żeby go każdy pozbawiony sumienia burak dobrze pbejrzał. Nie od dziś wiadomo, że przede wszystkim na wsiach są tacy zwyrodnialcy bez sumienia. Ale, że nie uda się to o czym piszę to powinna być jedna kara dla takich bydlaków. Obciać siekierą na żywca na pniaku oba łapska i po sprawie.
Napisano 3 minut temu #26 W każdej zabitej dechami dziurze powinien stać na środku wsi pal. I na ten pal powinno się nadziewać takich skur...synów. A potem powinien taki wisieć na tym palu 3 dni, żeby go każdy pozbawiony sumienia burak dobrze pbejrzał. Nie od dziś wiadomo, że przede wszystkim na wsiach są tacy zwyrodnialcy bez sumienia. Ale, że nie uda się to o czym piszę to powinna być jedna kara dla takich bydlaków. Obciać siekierą na żywca na pniaku oba łapska i po sprawie. Jestem za ale to zbyt piękne żeby mogło być prawdziwe,a może znajdzie się ktoś kto wie gdzie dokładnie mieszka ten Matkojebca co znęca się nad biednymi psami????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabiję sku***syna, dajcie mi tylko jego adres !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oko za oko ząb za ząb Myślę ze rok to za mało!! Jak można napisać :"Wiele hałasu o nic.Jego psy, jego sprawa, po co się w to wtrącać?" Jak komuś dzieje się krzywda trzeba reagować !!!! Zwierzęta nie mogą się obronić!! po to jesteśmy my LUDZIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to nie rozumiem takich ludzi , za takie rzeczy powinno być więcej niż 1 rok , minimum 100 lat , ale nie dożywocie , a jak by wyszedł po 100 latach to zrobić to co zrobił psom . Ja osobiście bym muchy nie skrzywdził .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz ja tego skur... pociagne za łeb za samochodem na stalowej żyłce... dawać namiary na tego chu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bydlak.. a ludzie boja się psów....raczej ludzi..... takiego to bym potraktował w taki sam sposób jak on te biedne zwierzęta... Bydlak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie mi tego H.... ja go przeciągne aż mu ja.... wyjda ustami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rok to on powinien wisieć na smyczy w centrum Żar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bydle nie człowiek, dobrze,że nie jesteś świadkiem takich historii bo koniec tej sytuacji wyglądał by tak ,że 23 letnia kobieta widząc całe zdarzenie , zamordowała sprawce!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem jednego zdjęcia do art.... powinni twarz tego cwaniaka pokazac zamiast biednego psa nie rozumiem po co zasłania sie twarze takich ludzi moze by go ktoś poznał pobawił sie a na koniec wywalił do śmieci ja bym tak zrobil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mariusz napisał:
Wiele hałasu o nic. Jego psy, jego sprawa, po co się w to wtrącać?
No proszę , oto przykład ,że głupich nie sieja, bo sami się rodzą. Zadam Ci pytanie- jak będzie się znęcał nad dzieckiem , matką siostrą itp, to też nikt nie powinien się wtrącać ? A gdyby znęcał się nad Tobą, to nie oczekiwałbyś pomocy? Durniu, każde zwierzę to żywa istota , która odczuwa to samo co człowiek, więc zanim coś napiszesz, to się sto razy zastanów !!!! Skąd się biorą tacy deb***e ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie to podłe bydlaki!!! Jak można krzywdzić zwierzęta jak?????Szkoda, że tego faceta nie uduszono i wszystkich tych co robią zło niewinnym istostom. Zwierzę też czuje i baaaaaaaaaardzo cierpi przez takich zwyradnialców jak w artykułach.Pomóżmy ukarać bezwględnych tyranów tak by było ich mniej...Kochajmy zwierzęta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i Pomagajmy im!!!- Jak widzimy biedne zwierzę proszę pomużmy mu lub przynajmniej wiezwijmy odpowiednie władze.Proszę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...