Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zarzad Transportu pomylił się w liczeniu. Zapłacimy więcej za bilety?

Utworzony przez zlypomysl, 19 stycznia 2010 o 09:14
nara, zacznę jeździć samochodem
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A dlaczego w prywatnych maja byc takie same bilety jak w MPK? i mam placic tyle samo co w MPK? (chyba ze bilety w prywatnych pozostana w takiej samej cenie, chociaz wtedy to by panie w kioskach zwariowaly jakby mialy 4 rozne bilety do wydania 2 do mpk i 2 do prywatnych hehe) Jezdze przewaznie prywatnymi dlatego ze tam jest taniej musi byc jakis wybor!
0
ZTM nietrafił? To znaczy że sPUDŁOwał.
0
Pomyklili się wcale sie nie pomylyli celowa robota w ch..a nas zrobili a teraz głupa udają
0
ja już sie przesiadłem do samochodu:)
0
Więcej osób jeżdżących "na bilety" (bo zaczną kasować w prywatnych) to większe dochody. Po co ta podwyżka? O ile dobrze pamiętam, to ostatnia propozycja była taka, żeby ceny okresowych pozostały bez zmian. Podwyżka ewentualnie może byc, ale wprowadzić dodatkowo bilety 15-20 minutowe na krótkie przejazdy w cenie 2 zł, albo troszkę mniej.
0
no to kierowcy mpk będą bluzgali jeszcze bardziej, bo trzeba będzie wydawać reszte z dokładnością do 10gr, a to z pewnością spowoduje większe opóźnienia autobusów
0
Czegos tu nie rozumie. Po pierwsze podwyzka u prywaciazy, bo trzeba bedzie kasowac bilety, Po drugie ogolna podwyzka cen biletow dla komunikacji. To po co nam ta reforma komunikacji. Dla przecietnego obywatela to oznacza tylko drozej. I co z tego ze beda ladne kolorowe autobusy...
0
A to dotyczy tylko biletów normalnych czy też studenckich? Czy już w ogóle nie będzie studenckich i wszystkich będzie obowiązywała cena 2,40? Bo nie rozumiem...
0
A czego wy tu nie rozumiecie?ZTM to komórka ratuszowa którą obowiązują wszystkie przywileje urzędnicze.Czyli na 13,14, nagrody i pensje wielkości wysokich urzędników- kasa musi się znaleźć .Zgadnijcie tylko gdzie?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: