Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
żal.pl tylko koni żal...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Konie biorą pieniądze za sex,jak to się nazywa?
0
500+
0
Nie zniszczyły stadniny zabory, hitlerowcy, komuniści... Zniszczy dobra zmiana :( 200 lat chwały w pis du!
0
e, to już i tu też jest 500+, 
0
Toż to czysty końkubinat :D
0
Ja tam mogę pokryć kobyłę i za darmo. Kobyła będzie zadowolona i ja będę rżał ze szczęścia.
0
Wczoraj był dzień konia... :) A dzisiaj? 
0
Arbuzy napiszcie dlaczego poparliście współczesną targowicę w Brukseli, a nie chlapiecie już drugi miesiąc o koniach?
0
Arbuzy napiszcie dlaczego poparliście współczesną targowicę w Brukseli, a nie chlapiecie już drugi miesiąc o koniach?
Bo folksdojcze służą obcym dla kasy. 
0
pewnie była taka POlityka,że za krycie superogierami brano ekstrałapówki na które polskich hodowców nie było stać.
0
Ale kabaret
0
to już kabaret, niemieckie jurgientniki nie mają już innych tematów tylko zajmowanie się kryciem koni a powinni zająć się kryciem dam u Sowy&Przyjaciele przez ogrów z PO-ZSL, tam dopiero dochodziło do krycia i te ogry nie są wcale wyeksploatowane a to fajnie opisuje p.Lasota kelner tejże knajpy w swojej książce
0
a ile kosztuje krycie byłym prezesem stadniny?
0
A u posła Łopaty na plakacie wyborczym był ogier czy klacz?
0
A u posła Łopaty na plakacie wyborczym był ogier czy klacz?
  oczywiście że klacz, przecież jest heteroseksualny
0
kabaret to był wcześniej !!!!!!!!!!!!! Mam nadzieją że ministerstwo zajmie sie jeszcze mafijnym handlem końmi w Polsce , zainteresowani wiedzą o co chodzi . Brawo PIS
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: