Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zasnęła za kierownicą i dachowała. W aucie była 10-latka

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 lipca 2017 o 11:34 Powrót do artykułu
zasnęła ..... pisała sms !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przepracowanie.
0
CUKRZYCA?
0
Prawie każdy kierujący w Polsce w czasie jazdy grzebie w telefonie, nałóg grzebania w telefonie jest silniejszy od świadomości zagrożenia jakie stwarza taka czynność, a kary za to są śmiesznie niskie, skutki opłakane
0
biling z komórki sprawdzić
0
Paradoks Polaków, kupują auto za 40tys.zł. a nie stać ich a raczej szkoda wydać na zestaw głośnomówiący. A później widzimy "byznesmena" w "furze" z telefonem przy uchu.
0
I co może nie wolno pisac smsów skoro wiem że jestem dobrym kierowca i jade przez miasto 100km i nic sie nie dzieje to moge !!
0
widocznie kupiła auto za 500+ chciała poszarżowac, a co tam, lekko przyszło to i lekko poszło
0
ert napisał:
widocznie kupiła auto za 500+ chciała poszarżowac, a co tam, lekko przyszło to i lekko poszło
 Jesteś idiotą ale chyba dobrze o tym wiesz.
0
sms , malowanie pyska itp zobaczcie co kierowcy robia podczas jazdy !
0
"Malowanie pyska"? Pies/kot za kierownica? Zrób zdjęcie!
0
Ale 10-cio latka za kierwonico czy jako pasażer, bo z artykółu nie wynika. Piszcie jaśniej!
0
undefined napisał:
zasnęła ..... pisała sms !
 Też mi się tak wydaje, że bawiła się komurką i straciła panowanie nad autem.
0
Z Ryk i usnęła? To skąd ona jechała, z Moskwy?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: