Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zasypana podlubelska wieś Kalinówka (zdjęcia)

Utworzony przez aster, 15 marca 2013 o 11:36
Kalinówka to w zasadzie ...Lublin Nie wiem co tutaj dziwnego-przecież tak wygląda caaaałe województwo... Nooo-ale tytuł robi wrażenie .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
snieg zasypie wszystko a potem przyjdzie powodz i wszystko zabierze ludziom. ciekawym jak teraz rzad Tuska mysli pomoc tem wszystkim ludziom. podatki bierze i na bzdury wydaje a ludzie bez chleba i bez dachu nad glowa martwia sie, co dalej z tym bedzie. juz czas najwyzszy aby narod wyszedl na ulice i pokazal co mysli o tym wszystkim. nierzady doprowadzaja tylko do kataklizmow i nieszczesc z kazdej strony
0
lubelak,zmień dilera bo ten zakłamany towar ci sprzedaje.Śnieg=powódz i tyle w temacie, co ma Tusk ( UWIELBIAM GO !!!) ma do tego ?Pracuję, zarabiam i żyję a nie siedzę na zasiłku mops i wierzę w pisiorów.Taka róznica.Ja wyjechałem do pracy bo mam napęd 4x4 i dobre auto .
0
Sąsiad, dobre zdjęcia, teraz to chyba z domu nie wyjdziesz . zaraz zabieram się za odśnieżanie
0
lubelak,zmień dilera bo ten zakłamany towar ci sprzedaje.Śnieg=powódz i tyle w temacie, co ma Tusk ( UWIELBIAM GO !!!) ma do tego ?Pracuję, zarabiam i żyję a nie siedzę na zasiłku mops i wierzę w pisiorów.Taka róznica.Ja wyjechałem do pracy bo mam napęd 4x4 i dobre auto . To tata sporo zapłacił za 4 x 4 . Gratuluje przedsiębiorczości Tobie i reszcie pseudobusinesmanów po rodzicach. Sam padłbyś z głodu po tygodniu.Jeszcze raz wszystkiego najgorszego.
0
Socjolożka, ja zapracowałem na to auto, na dom, na działkę. Ja sam.
0
A mnie tam taki śnieżek nie groźny, ponieważ w mojej willi 250 m. kw. mam wszystko co mi potrzeba i nie muszę z domu wychodzić. Służba mi rano przywiozła artykuły ze sklepu, odśnieżyli mi drogę dojazdową do willi i podjazd dla mojej limuzyny. W willi mam cieplutko nawet 30 stopni tu mam i nie groźne mi mrozy na dworze. Do pracy chodzić nie muszę bo mój kapitał na wysoki procent pracuje za mnie na moim koncie. Małżonka mi wlaśnie gotuje wykwintny obiad z 3 dań + ciasto. Wieczorem wydajemy przyjęcia dla sąsiadów i dobrze się bawimy. Wiec idę zaraz do mojego krytego basenu z podgrzewaną wodą, żeby popływać trochę przed obiadem. śnieg niech sobie pada bo nawet jest tak pięknie na dworze bo wszystko takie białe i czyste. Ciężko pracowałem przez długie lata, więc teraz mogę się pławić w luksusie. Kończę już bo mi woda stygnie w basenie i małżonka mi obiad szykuje.
0
[quote/]To tata sporo zapłacił za 4 x 4 . Gratuluje przedsiębiorczości Tobie i reszcie pseudobusinesmanów po rodzicach. Sam padłbyś z głodu po tygodniu.Jeszcze raz wszystkiego najgorszego. [/quote] Frustracja czy co?? Swoją drogą nie możesz mieć pretensji do całego świata,że Twój tata posłał Cię na gówniane studia i teraz musisz klepać biedę.
0
bogaty zenek napisał:
A mnie tam taki śnieżek nie groźny, ponieważ w mojej willi 250 m. kw. mam wszystko co mi potrzeba i nie muszę z domu wychodzić. Służba mi rano przywiozła artykuły ze sklepu, odśnieżyli mi drogę dojazdową do willi i podjazd dla mojej limuzyny. W willi mam cieplutko nawet 30 stopni tu mam i nie groźne mi mrozy na dworze. Do pracy chodzić nie muszę bo mój kapitał na wysoki procent pracuje za mnie na moim koncie. Małżonka mi wlaśnie gotuje wykwintny obiad z 3 dań + ciasto. Wieczorem wydajemy przyjęcia dla sąsiadów i dobrze się bawimy. Wiec idę zaraz do mojego krytego basenu z podgrzewaną wodą, żeby popływać trochę przed obiadem. śnieg niech sobie pada bo nawet jest tak pięknie na dworze bo wszystko takie białe i czyste. Ciężko pracowałem przez długie lata, więc teraz mogę się pławić w luksusie. Kończę już bo mi woda stygnie w basenie i małżonka mi obiad szykuje.
Zenek zmień kanał w telewizorze.....
0
bogaty zenek napisał:
i czym sie chwalisz dziadu ?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: