Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zawiadomienie do prokuratury ws. okładki "Angory"

Utworzony przez Szambo daje glos, 18 kwietnia 2011 o 16:52
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110417/KRAJSWIAT/126282504
Zaloguj się, aby oddać głos
0
http://www.youtube.com/watch?v=HhrerXmf5nU
0
Szambo daje glos napisał:
http://www.youtube.com/watch?v=HhrerXmf5nU
Dymac putina i naszych CZERWONYCH KONFIDENTOW ktorzy rzadza tym DZIKIM w tej chwili krajem.
0
Chloptasie-antysemiciaki-krasnalki kumbinowaly, kumbinowaly, az wykumbinowaly, ze sie podszyja pod moj moj nick. Nic wam nie wyszlo, bo analfabetom ciezko uzywa sie polskiego jezyka do wyrazania mysli, a nie do tego, do czego wy uzywacie. Zacznijcie od "Elamentarza". Ale ma kota. Wy mie macie nawet knota.
0
Higienistka napisał:
Chloptasie-antysemiciaki-krasnalki kumbinowaly, kumbinowaly, az wykumbinowaly, ze sie podszyja pod moj moj nick. Nic wam nie wyszlo, bo analfabetom ciezko uzywa sie polskiego jezyka do wyrazania mysli, a nie do tego, do czego wy uzywacie. Zacznijcie od "Elamentarza". Ale ma kota. Wy mie macie nawet knota.
Dymac zydow,wszystkie higienistki i ciebie JASIU-analfabeto jeden.Nie nadazasz za watkiem CIOTO.
0
To juz teraz jestas stasio? No prosze. Szmalcu byc nie podjadl? Aha, zeby dymac trzeba miec czym.
0
Higienistka napisał:
To juz teraz jestas stasio? No prosze. Szmalcu byc nie podjadl? Aha, zeby dymac trzeba miec czym.
Jak bys zobaczyl,to by ci glowa pekla i POpadlbys w kompleksy CIOTO.
0
STANISLAW napisał:
Jak bys zobaczyl,to by ci glowa pekla i POpadlbys w kompleksy CIOTO.
Pochwal sie szmalcownikowi i daj mu sie pobawic...
0
Higienistka napisał:
Pochwal sie szmalcownikowi i daj mu sie pobawic...
Nie chcesz BUCU do ryja ???
0
Higienistka napisał:
Ty JASIU z wermachtu czy Moskwy ??
0
stanislaw napisał:
Nie chcesz BUCU do ryja ???
Stanislaw wajche wystaw. Masz problem. Kobitka obraca cie na tym forum jak wiatrak, ze nie nadazasz zmieniac ksywek. To nie mozesz uwierzyc, ze jest kobitka. To problem twojej orientacji. W ryja to byc nawet nie mial szansy mi dac. Mam 4 dana w dosc skutecznej sztuce walki. Nie pofikasz. Ani w necie, ani w realu.
0
Higienistka napisał:
Stanislaw wajche wystaw. Masz problem. Kobitka obraca cie na tym forum jak wiatrak, ze nie nadazasz zmieniac ksywek. To nie mozesz uwierzyc, ze jest kobitka. To problem twojej orientacji. W ryja to byc nawet nie mial szansy mi dac. Mam 4 dana w dosc skutecznej sztuce walki. Nie pofikasz. Ani w necie, ani w realu.
Masz takiego dana JASIU w POrtkach,ze az wysikac sie nie mozesz.
0
Higienistka napisał:
JASIU-no ty jestes jak by taki Hak Noris,ale bys sie pewnie zdziwil gdybys sie tak odbil jak od sciany.
0
Ida swieta, tym sie bede zajmowac. Antsemiciakom nie mam juz zamiaru odpowiadac. Zycze im zeby wreszcie mieli jakies jaja i nie musieli ich szukac pod lupa oraz nakrecac sie w kiblu nienawiscia do Zydow. Przy ciezkiej pracy nad tym moze im sie uda. Sa takze lekarze, ktorzy moga pomoc. Alleluja!
0
Higienistka napisał:
Ida swieta, tym sie bede zajmowac. Antsemiciakom nie mam juz zamiaru odpowiadac. Zycze im zeby wreszcie mieli jakies jaja i nie musieli ich szukac pod lupa oraz nakrecac sie w kiblu nienawiscia do Zydow. Przy ciezkiej pracy nad tym moze im sie uda. Sa takze lekarze, ktorzy moga pomoc. Alleluja!
W koncu sie nawrociles.
0
No i co się Żydzi obrażaja na prawdę że są zachłanni jak mało który naród ,dlatego ich między innymi za to nienawidzą jak świat długi i szeroki
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: