Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zawiesił metalową linkę, która przecięła szyję 15-latka

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 kwietnia 2018 r. o 07:53 Powrót do artykułu
Dlaczego "zarzut nieumyślnego spowodowania zagrożenia życia lub zdrowia"? Przecież ten koleś z pełną premedytacją chciał zrobić komuś poważną krzywdę. Co za zje*any sąd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak kogoś będę chciał zabić to zaczaję się jak będzie przejeżdżał i w ostatniej chwili zapnę metalową linkę... dostanę 1 rok w zawieszniu... lub po prostu przejadę go samochodem na przejściu... Polska to kraj możliwości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo - szkoda chłopaka i to trochę poj...ne żeby coś takiego robić z tą linką - z drugiej strony na swojej posesji powinno się móc robić nawet poj...ne rzeczy o ile nie powodują zagrożenia postronnych osób, bo to kwintesencja wolności - tylko czy chłopaki byli postronni jak mu weszli/wjechali bez zgody na posesje ? nom, sprawa mocno ambiwalentna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym sie nie przyznawal, ktos inny mogl ta linke zaczepic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem królem! Będę jeździł gdzie mi się podoba! I żaden durny właściciel pola nie będzie mi mówił co i gdzie mam robić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego "zarzut nieumyślnego spowodowania zagrożenia życia lub zdrowia"? Przecież ten koleś z pełną premedytacją chciał zrobić komuś poważną krzywdę. Co za zje*any sąd! Kolego, to nie sąd tylko prokurator stawia zarzuty w akcie oskarżenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dokładnie!!! jak to nieumyślnie????? co sobie myślał zakładając to dokładnie na wysokości szyi i dlaczego ZAŁOŻYŁ niewidoczną żyłkę a nie np drewniany balik położony poziomo na dwóch pionowych kołkach albo siatkę czerwoną widoczną z daleka???? cokolwiek innego, ale widocznego, niż żyłka, przecież to była czysta PREMEDYTACJA!!!!! KARA NIEPROPORCJONALNA DO PRZEWINIENIA ZARÓWNO DLA SPRAWCY JAK I DLA POSZKODOWANEGO CHŁOPAKA WYMIERZONA PRZEZ SPRAWCĘ!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga prywatną po co jechali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZECIEŻ MÓGŁ WIDOCZNĄ Z DALEKA TAŚMĘ BUDOWLANA CZERWONO-BIAŁĄ ZAWIESIĆ CZY COKOLWIEK INNEGO WIDOCZNEGO Z DALEKA JUŻ. PRZECIEŻ TO TYPOWA CELOWA CHŁOPSKA MŚCIWOŚĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to morderca któremu, prawie udało się zabić człowieka. Te sądy to jakaś kpina!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OCZYWIŚCIE ZE NIE POWINIEN JECHAĆ PO PRYWATNEJ DRODZE. OCZYWIŚCIE ŻE WŁAŚCICIEL MIAŁ PRAWO DO ZABEZPIECZENIA WŁASNOŚCI PRYWATNEJ. ALE POWINIEN TO ZABEZPIECZYĆ WIDOCZNYMI Z DALEKA ELEMENTAMI. ŻEBY BYŁO JE WIDAĆ. A NIE JAK SKRYTOBÓJCA!!! PRZECIEŻ WIEDZIAŁ ŻE TAM JEŻDŻĄ I CELOWO TO ZROBIŁ Z ZEMSTY ŻEBY NIE JEŹDZILI. I CO SOBIE MYŚLAŁ ZAKŁADAJĄC TA LINKĘ DOKŁADNIE NA WYSOKOŚCI SZYI !!!!! DOKŁADNIE WYMIERZONĄ NA WYSOKOŚCI SZYI!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież to nie sąd to prokuratura pana Ziobry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to z całą pewnością nie było nieumyślne....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na balkonie ma sznur na pranie. Jak złodziej się na nim powiesi w trakcie włamania to będzie moja wina? Skoro to była jego działka i jego droga, to mógł tam zaczepić linkę, maczetę i siekierę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swiete Prawo Wlasnosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym powiedział że ta linka służy mi do trzepania dywanów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupio gość postąpił, powinien na tej lince zawiesić jakieś flagi, szmaty, kokardy, cokolwiek widocznego. Ale widocznie miał dość gówniarzerii, smrodzącej motorem na jego posesji. Ja mu się nie dziwię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Na balkonie ma sznur na pranie. Jak złodziej się na nim powiesi w trakcie włamania to będzie moja wina? Skoro to była jego działka i jego droga, to mógł tam zaczepić linkę, maczetę i siekierę.
 Nie rozumiesz!. To była pułapka, niebezpieczna pułapka- na ludzi. Czy chciałbyś się nadziać na taką pułapkę??. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Na balkonie ma sznur na pranie. Jak złodziej się na nim powiesi w trakcie włamania to będzie moja wina? Skoro to była jego działka i jego droga, to mógł tam zaczepić linkę, maczetę i siekierę.
 Oczywiscie, wedlug twojego rozumowania to skoro byla jego dzialka i jego droga to mogl tez zaminowac tak aby od razu przejezdzajacy wylecial w powietrze. Po co marnowac linke!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga prywatna po co wjechał? Szkoda że to nie Texas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...