Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zbieracz puszek znalazł w śmietniku noworodka

Utworzony przez Gość, 11 lutego 2014 o 16:36
oddajcie dziecko na wychowanie tym co antyaborcjonistom co ostatnio pikietowali pod urzędem wojewodzkim, mają  teraz okazję wykazać się w czynie a nie w mieleniu tylko ozorem
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A może powinna być wydawana licencja na uprawianie seksu?
0
oddajcie dziecko na wychowanie tym co antyaborcjonistom co ostatnio pikietowali pod urzędem wojewodzkim, mają  teraz okazję wykazać się w czynie a nie w mieleniu tylko ozorem
oby tylko tobie nie oddali bo pewnie skonczy na ulicy albo w jakims kanale
0
Jak czytam niektóre komentarze to myślę iż może szkoda że aborcji nie było w przeszłości. Być może kilku debili byłoby teraz mniej i nie ujadaliby jak ludzie bronią zycia.
0
Jak czytam niektóre komentarze to myślę iż może szkoda że aborcji nie było w przeszłości. Być może kilku debili byłoby teraz mniej i nie ujadaliby jak ludzie bronią zycia.
  w przeszłości była aborcja, to tylko za czasów jak rządy objęły solidaruchy to zakazali aborcji, bo dla nich się liczy tylko to abyśmy żyli jak w afryce, jedynie przywódca z lat 80 bo on robił dzieci za komuny to ma się dobrze    
0
w przeszłości była aborcja, to tylko za czasów jak rządy objęły solidaruchy to zakazali aborcji, bo dla nich się liczy tylko to abyśmy żyli jak w afryce, jedynie przywódca z lat 80 bo on robił dzieci za komuny to ma się dobrze
Dlatego Tusk musi odejść !!!  tak dalej być nie może !!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: